Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit ismerösömön keresztül ismertem meg egy buliban..Igazából a srác akart velem ismerkedni,mert ő küldte az ismerösömet oda hozzám,aki neki a legjobb barátja.. Elbeszélgettem a sráccal,viccelödtünk, táncoltunk, aztán megcsókolt, kezdődött a kamu duma,hogy ő szeretne velem még találkozni,elkérte a számom,kérdezte biztos jó számot adtam e meg,megkérdezte a nevemet is..Reggelig buliztunk..Aztán mondta majd ír fb-n..Hát azóta is írt...Kicsit felkaptam rá a vizet,felhívtam és megmondtam neki legközelebb gondolja át mielött bárkinek is bármit ígér...Másnap ismerösöm aki neki a legjobb barátja,kérdezte,hogy most pénteken nem e találkozunk..Találkoztunk,és az első tíz perc után megemlítette a srácot,hogy beszélt vele meg tud mindenről, és,hogy ne haragudjak a srácra mert nehéz most neki, és azt mondta neki,hogy bocsánatot akart már kérni,(nem tette meg) és,hogy bocsánatot fog kérni neki azt mondta.Ahozz képest, se nem írt,de fel se hívott,hogy "bocs" vagy valami..Aztán ismerösöm azt mondta lrgalább volt egy jó estém de felejtsem el azt a szombatot mintha meg sem történt volna,de tényleg ne haragudjak a srácra....De nem tudom miért,egyszerűen nem tudom elfelejteni, hiába járok el sportolni, tanulok,elmegyek bulizni, és még mindig nem ott tartok,hogy közömbösséget éreznék iránta..Pedig tudom jól,hogy szépen átcseszte a fejemet és le se sz*ar és soha nem fog bocsánatot kérni..Azt is tudom,hogy szánalmas,hogy a haverját küldi,hogy az meggyőzzön arról,hogy jaj hát ne haragudjak rá majd bocsánatot kér stb...
2016. febr. 28. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Huhh bonyolult eset. Szerintem olvass egy könyvet,vagy akármi. Esetleg ismerkedj más fiúkkal, nekem ez segített
2016. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem más fiúkkal de semmi..
2016. febr. 28. 14:34
 3/4 Panna325 válasza:
Ne haragudj hogy ezt mondom de nem kellett volna hagynod neki a csókot akkor este! Elfelejteni sose fogod tudni maximum beletörődsz vagy közömbös leszel iránta. Ha ezt szeretnéd a legjobb módja ha nem menekülsz az igazság elől elcsépelt 'hobbikkal' hanem szembe nézel és tisztázod vele a dolgot. Hívd fel te! Bátran! Egy kevésbé tiszta módszer ha elkezded más szemszögből más módon nézni a történteket és magát az említett fiút! Ha nem a csókra és ezekre koncentrálsz hanem arra hogy milyen a srác (nem akarom őt megsérteni de hogy milyen görényül bánik a lányokkal!) Így talán menni fog! Sok szerencsét!:)
2016. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer felhivtam, de kinyomta.a teledont miutan vegig hallgatot..ugy h nincs mirol beszelnem vele...
2016. márc. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!