Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őrületesen beleszerettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrületesen beleszerettem, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2 és fél éve ismertem meg a srácot, első látásra beleszerettem, persze ez az érzés egyre csak fokozódott, ahogy a belsőjét is megismertem. És vicces, mert attól függetlenül, hogy soha nem foglalkozott velem, én mégis nagyon szerettem/szeretem. Suliváltás miatt már nem látom, de még így is csak ezen agyalok (több, mint fél éve).. Hogy lehet elfelejteni? Majd ha jön egy másik srác? Kérlek mondjatok valamit, mert volt, mikor már úgy éreztem, hogy vége, de mikor megláttam, kész voltam.. Előre is köszönöm a válaszokat!:)

16/L


2016. febr. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze majd jön még srác ne aggódj ilyen fiatalon bőven van időd pasizni hisz előtted van még az élet.(:
2016. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ezt nem lehet elfelejteni. jonni fog masik srac persze. De veglegesen ot nem fogod tudni. Es hiaba mondjak hogy fiatal vagy, elotted az elet stb.... Nem... Ez nem ilyen egyszeru sajnos :( de miert nem probalod valahogy tudtara adni? Nem azt mondom hogy fuss utana azt nem szabad.... Csak probald megszerezni ot... Ugyesen.
2016. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én még mindig várom, hogy jöjjön egy másik lány...De őszintén megmondva, félek attól, hogy még akkor is gondolnék rá... 4 és fél év után

Kitartást!:)

2016. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos még mikor "nem nőtt be a fejem lágya", ahogy mondtad, utána futottam. :/ Innentől az egészet elcsesztem. De már annyira idegesített, hogy nem tud semmit az egészről, egy évvel utána sem, hogy elmondtam. Természetesen nem érdekelte igazán.. :D

És tudom, hogy most el kéne felejtenem, főleg, mert elutasított, tehát okom is van rá... De bűntudatom van, hogy elmondtam, és, ha nem mondtam volna, akkor esetleg... áá :(

2016. febr. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!