Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek, felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon szeretek, többször utalt már rá hogy ő is kedvel, viszont nem mer, (vagy csak nem akar) találkozni. Igaz hogy zárkózott típus, de több hónap után sem enged közelebb magához. Többnyire csak én keresem nagyon ritka az, ha magától ír rám. Kezdem azt érezni, hogy csak szórakozik velem. Ti mit tennétek a helyemben?

Esetleg zárkózottabb lányok véleményit különösen megköszönném.



2016. febr. 12. 21:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
Bármennyire zárkózott ha hónapok után sem akar találkozni biztos nem gondolja komolyan.
2016. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Ha mondjuk olyan 12-156 lehet a szülei nem engedik(Ha mondjuk neten ismerted meg és messze laktok egymástól.).

Ha már mondjuk olyan 17-20 akkor nem gondolja komolyan, szórakozik.

2016. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12-16* Elnézést, elírtam.
2016. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 éves.
2016. febr. 13. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Szórakozik.
2016. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:/
2016. febr. 13. 15:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen távol vagytok egymástól? (Mert, ha messzebb, akkor lehet, hogy ezért nem akar.)

Vagy lehet, hogy ő csak barátként tekint rá,és ez egy burkolt célzás arra,hogy nem szeretne többet.

2016. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kevesebb, mint egy 1 órányira van, szerintem ez így nem döntő tényező. Viszont ha csak barátként tekint, rám minek állítaná az ellenkezőjét? Most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy csak szórakozik.
2016. febr. 14. 17:57
 9/11 anonim válasza:

Mennyi az a több hónap?

Vannak akiknek kell akár 3 hónap ahhoz, hogy biztonságban érezzék magukat, és meggyőződjenek arról, hogy kitartó vagy.

Ha jól el beszélgettek, szerintem ne add fel.

Persze itt is létezik másik véglet, de ha unja a fejed, azt szerintem úgy is megérzed.

Nekem eddig úgy jött le, hogy ez egy netes ismerkedés. Facebook? Eselteg más? Képet láttatok már egymásról?

Elég nyitott vagy felé?

2016. febr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Több mint fél év.

Szerintem ennek semmi köze ahhoz, hogy az ember kitartó e vagy sem. Egy találkozás nem a világ vége, ha valakinek nehezére esik időt szakítani a másikra az már régen rossz. Annyi őszinteséget elvárnék, hogy ha felteszek egy kérdést, akkor arra tudjon határozottan válaszolni igennel vagy nemmel, és nem pedig közösíteni, mint egy gyerek az oviban, aki nem tudja, mit akar. Netes ismerkedés, majd folytattuk a fb-on így láttunk egymásról képet, illetve beszéltünk már telefonon is.

2016. febr. 29. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!