Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi tévő legyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek, felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon szeretek, többször utalt már rá hogy ő is kedvel, viszont nem mer, (vagy csak nem akar) találkozni. Igaz hogy zárkózott típus, de több hónap után sem enged közelebb magához. Többnyire csak én keresem nagyon ritka az, ha magától ír rám. Kezdem azt érezni, hogy csak szórakozik velem. Ti mit tennétek a helyemben?

Esetleg zárkózottabb lányok véleményit különösen megköszönném.



2016. febr. 12. 21:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy te mennyi idős vagy? Érthető, ilyenfajta ismerkedésnél én is zárkózottabb vagyok, de (több, mint) fél év, telefon, képek után már én is tudnám mit szeretnék az illetőtől.

Amúgy néha szereti látni a lány, hogy tényleg kitartóan akarod őt. Na jó, ez mondjuk személyes vélemény. :D Én ettől biztosabbnak érzem az egészet, és nagyon jól tud esni.

De lehet, hogy barátra lelt benned és neki itt kellemes.

Vagy/és mert tényleg nem mer találkozni veled, és ezért beszél össze-vissza.

De ha te úgy érzed, hogy többet szeretnél, és ő erre nem képes reagálni, akkor mondd meg neki először is. Rossz lesz, de kell a tisztázás.

Ha ezek után semmi, és egyszerű barátságot nem szeretnél, akkor felejtsd el, és hogy könnyebb legyen, ismerkedj tovább!

2016. febr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!