Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szórakozik vagy mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szórakozik vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki régóta néz. Nekem úgy jött le hogy tetszek neki mert a haverjai is bökdösték mikor megláttak. Pár hónapra rá lett egy csaja a suliból és mikor elmentem mellettük vagy a termünkben voltak akkor is pont úgy bámult. Volt hogy köszönt vagy mellém ült a buszon de nem történt semmi. Fel is vett facebookon időközben már szakítottak a csajjal is.Nemrég le mentünk páran a büfébe és egyik osztálytársamnak akkor köszönt mikor pont nem voltam ott,amint vissza értem pont beszéltek pár szót. Mivel lyukasóránk volt megkérdeztem, hogy mi a helyzet köztük ő meg azt mondta hogy akarna járni vele a srác. Oda mentünk a termünk elé és megint csak nézett, ahogy észrevettem. Másik szünetben meg, amikor elmegy a termünk előtt ugye tudja hol ülök, rám néz ha elmegy meg azt a bizonyos osztálytársamat akit mostanában vett észre.Ezek után ha úgy alakulna se járnék vele de azért nehéz elfelejteni. De kivel szórakozik? még tetszem neki vagy már nem,mert ha érdekeltem volna szerintem írt volna nekem vagy valami de mégis csak nézett mindig mint ahogy szokott...
2016. jan. 20. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem egyelőre ezen ne agyalj, majd ha a srác "lép valamit" akkor úgy is meglátod. :)
2016. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ezek után már nem is akarok foglalkozni vele,ha több mint 1 év nem volt elég és a másiknak meg pár hónap se kell akkor örüljön neki ha kikosarazza.Nem vagyok egoista de nem valami a csaj :)
2016. jan. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!