Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kezdjük azzal, hogy 14 éves lány vagyok, és szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba. November-december környékén figyeltem fel rá, amikor komolyabban beszélgetni kezdtünk, de a külseje alapból, már előtte is tetszett. Január környékén elmondtam neki, hogy érzek vele kapcsolatban (mármint, hogy bejön nekem), és akkor egy ideig nem is beszéltünk, eltávolodtunk egymástól. Februárban megint rámírt, és megszívattuk az egyik osztálytársamat, aki bele van esve ebbe a fiúba (ebben a szívatásban olyan dolgok is voltak, hogy mi - mármint a fiú meg én - járunk), és ez közelebb hozott minket egymáshoz. Kezdett elmélyülni a kapcsolatom vele, kezdtem igazán beleszeretni. Ezt onnan gondoltam, hogy állandóan róla beszéltem, vártam hogy rámírjon, egyre többet beszélgettünk és emiatt jobb barátok lettünk...vártam, hogy lássam, satöbbi. A suliban már sokszor megölelt, odajött hozzám, átkarolta a derekam, kereste a társaságom, összeborzolta a hajam és megfogta a kezem, azt mondta, szép vagyok és hogy tetszem neki (tehát nem azt mondta hogy szeret, hanem hogy tetszem neki), sőt olyan is előfordult, hogy én ültem a széken, ő mögém állt, megfogta a karom és rátámasztotta az állát a fejemre. Sokan emiatt azt hitték, hogy együtt vagyunk. Tudta, hogy beleszerettem, mások is mondták neki, tőlem is megtudta, és ez egyre közelebb sodort minket egymáshoz. Március végén-április elején elmondta, hogy szeret, viszont én valamilyen oknál fogva nem hittem neki (önbizalomhiányos vagyok, nehezen hiszem el, ha szeretnek). Rosszul kezeltem a helyzetet, ügyetlen voltam, emiatt nem alakult ki köztünk semmi, de én ugyanúgy érzek. Most, év eleje óta megint sokat vagyunk együtt, megint megölel, megfogja a kezem, sokszor találkozik a tekintetünk és ő is néz engem, viszont a legjobb barátnőmnek azt mondta, nem jövök be neki. Mit gondoltok, miért csinálja? SZórakozik velem? Hogy lépjek tovább? Köszönöm a válaszokat.

2015. okt. 24. 17:40
 1/9 delenaa válasza:
Szia:) szerintem még elég fiatalok vagytok ehhez, többnyire ha azt érzed komoly, akkor sem lehetsz benne biztos. (tapasztalat,tisztelet a kivételnek stb.stb) ha a legjobb barátnődnek is azt mondja hogy nem hagyd a francba, lesz még annyi helyette. Ha akart volna valamit lett volna már lehetősége, és nem hagyta volna annyiban. De ne keseredj el, ha most nem is, később talán lehet valami, csak döntsd el érdemes-e rá még várni, hiszen ismétlem fiatal vagy
2015. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nem,kérlek szépen.Nem szòrakozik.Azt hiszi,Te szòrakozol.Joggal hoszi azt.Minden létezhető dologgal kimutatta a szeretetét és el is mondta.Te is neki...Mégsem jöttél vele össze.Jòhogy azt mondta,hogy nem tetszel neki.Büszkeségből.Mert elutasitàsnak vette.Tudod mit ölelgetnék meg hajtanàma fejem a vàllàra aki nem tetszik.Főleg màsok előtt.Mit kéne még csinalnia?Önbizalomhiányossàgrol:ha Te nem szereted magad,màsoktol se vàrd,hogy szeressenek.Hidd el,szerethető és egyedi vagy.De ezt Te rontottad el.Ne szurd el.
2015. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek után mit tegyek? Hogy tegyem jóvá?
2015. okt. 24. 18:01
 4/9 delenaa válasza:
beszélj vele négyszemközt, ne facebookon. kérdezz rá konkrétan, ne kerteljetek. tisztázzátok végre
2015. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem merek eléállni. Elpirulok. Ha közelembe jön vagy hozzám szól, akkor is ég az arcom. :(
2015. okt. 24. 18:05
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Az nem baj.Aranyos.Màrpedig elé kell àllnod.Elég a fb-bòl.Ezt màr személyesen kell.Mondd el neki,milyen jò volt,mikor àtkarolt.Ès mondd el neki,hogy sajnos nem hitted el az érzelmeit és nem akarod elrontani.Ezt a szemébe nézve kell elmondanod.Ès hogy boldog voltàl,mikor azt mondta,szeret.

Ne rontsd el!!!

2015. okt. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jobb ha elé állsz és megbeszéled vele, mint hogy ezentúl és a későbbiekben azon gondolkodj, hogy "mi lenn volna, ha...". Menni fog, hidd el és akár még jól is elsülhet, ha meg nem, akkor legalább időben megtudtad az igazat, mielőtt még jobban belehabarodnál. Egyébként szerintem is elég egyértelmű, hogy érez valamit irántad, csak ő sem biztos magában.

Hajrá, aztán tájékoztass a fejleményekről! ;)

2015. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Pár hete rákérdezett, hogy érzek-e még iránta valamit, elmondtam neki, hogy igen, és nem reagált semmit. Azt mondta, majd megbeszéljük, de végül nem beszéltük meg. Megpróbálom tisztázni vele.
2015. okt. 25. 11:36
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Megbeszéltem vele mindent. Kiderült, hogy szeptember-október környékén nem volt biztos az érzéseivel kapcsolatban, viszont most már igen. Szeret engem, és ezt minden formában kimutatja :) (mondja, megpuszil, megölel, mosolyog, fogja a kezem, dicsér, nem néz rá más lányra stb.). Tehát minden rendben, együtt vagyunk. Köszönöm a segítséget!
2016. jan. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!