Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet szeretne vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet szeretne vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Egy sráccal szinte mindennap beszélünk Facebookon,mindig keresi a társaságomat,többször mondta már,hogy nagyon kedvel, hogy imádnivaló vagyok, meg arra is célzott,hogy szerinte szép vagyok.Pl. amikor valami szépségversenyről beszéltem neki,akkor kérdezte,hogy te nem indulsz.Én meg mondtam,hogy tuti,nem lenne esélyem,erre ő,hogy ne mondjak ilyet stb.Mindig nagyon kedves velem,segít,amiben kérem.Úgy érzem,tetszem neki.Viszont facebookon más korombeli lányok képeit is lájkolgatja,de persze szerinte ez véletlen volt.Utóbb meg azt momdta,hogy neki a suli most a legfontosabb,mert ugye végzős....

De ha ilyeneket csinál,meg a suli az első,miért beszél naponta velem?


2015. nov. 14. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
te most élvezed ugyan azt hússzor leírni csak a kérdést megváltoztatva? -.-
2015. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre te komolyan nem jöttél rá magadtól? Vonzódik hozzád te. 15/F
2015. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!