Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tuti szivat és szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti szivat és szórakozik vagy szeretne velem kapcsolatban maradni barátilag esetleg kalandot?

Figyelt kérdés
A helyzet: nem rég a volt bnőm feloldott msn-en és sokat beszélgetünk mostanában. Elég kedves volt stb. de egy új pasival kötbe összejött. Bemutattam nekem a csávót, hogy ő az úh barátja látjanekem is van csajom. Hát van, de nem vok vele boldog... ő viszont úgy látom msot nagyon boldog. De emelett örül, h jóba lehet amúgy neki egy jó barát vagyok most is még és továbbra is nagyon jó pasinak tart. Flörtöl velem egyszóval. Hozzám hasonló a srác akivel msot jár anno velem is ilyen boldog volt. Viszont az nem értem mireföl jött ez a nagy váltás? Múltkor még alig bírt elvilselni most meg nem akadtam ki ezen a dolgon csupán mondtam neki, hogy nem rossz gyereknek néz ki örülök ha boldog vagy... meghát így elfogadtam a helyzetet nem mutattam különösebb féltékenységet. Pedig mit ne mondjak szeretem még az exemet valójába. Nme tudom miért közeledik így felém pedig érződik belőle, hogy msot lángol kissé a szerelemtől. Bár emellett a közös emlékeinekt is emlegeti sokat meghogy mennyire bír engem még mindig. Sőtpedzegeti, hogy reméli többet nem veszünk össze! Meg arra s pedzett, h majd találkozhatunk ha szeretnék vmikor a nyáron még! Sőt azt is kérdezte mi a véleményem a kalandokról... Vélemény? Köszönöm!
2009. jún. 30. 04:22
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért de korán van
2009. jún. 30. 04:24
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont ne foglalkozz vele,mert csak arra megy ki ,hogy te még ott leszel biztonsági tartaléknak akármi is van.én hányok az ilyen kis ribiktől,már bocs...de pont lesz..nám,hogy miket irkál,miközben van valakije,de keresi a létező összes lehetőséget arra hogy mikor lépjen félre.ezt tuti megcsinálta veled is ,a mostanival is meg a következővel is fogja.és persze fogadok ,hogy messze nincs még 20éves...
2009. jún. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!