Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szórakozik, vagy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik, vagy többet is szeretne?

Figyelt kérdés

2 éve jóba voltunk, bevalottam neki, hogy kedvelem, és szeretnék tőle többet, visszautasított mondván az iskola, és a távkapcsolat nem fér össze. Majd eltávolodtunk egymástól. Azóta kicsivel érettebb lett. 1-2 hete újra kezdünk sokat beszélgetni, hétvégén buliban pedig együtt is táncoltunk, ahol le is taperolt. Sajnos, vagy nem sajnos, én megint kezdem azt érezni mint régen, de én már nem merek kezdeményezni, hátha megint elutasít, és akkor megint nem beszélünk majd. 18 éves a srác.


Szerintetek csak szórakozásnak csinálja, vagy itt lehet más is???


2010. aug. 18. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg el nem kezd nyomulni, addig adhatsz neki jeleket, de ne csináld azt, mint múltkor! :)
2010. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hááát... nem lehet, hogy csak be volt rúgva?
2010. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérdezz rá, mert különben semmi nem fog történni.
2010. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy kicsit ivott.....de másnap mindenre emlékezett, meg másnap is táncoltunk, ott meg nagyon minimálisat ivott, és megint letaperolt.
2010. aug. 18. 20:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fél a lányoktól. Most ha újra letámadom, megint "elfutna".
2010. aug. 18. 20:34
 6/8 anonim válasza:

Próbálj jeleket adni. :) A csábítás művészete mindenkibe beleégett szóval te sem vagy kivétel.

Próbálj párszor kettesben lenni vele, hátha a tömeg a baj. Ha összejön egy ilyen szituáció csak hajrá! ;)

2010. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hello!

Próbáld olyan jeleket küldeni neki hogy te akarsz tőle valamit.Szerintem próbáld meg,szeretik a férfiak ha nyomul egy csaj,legalábbis én nagyon oda vagyok az olyan csajokért

2010. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha többször is letaperolt, azért ha rákérdezel miért csinálta, illene rá válaszolni. Aztán az már a te dolgod, hogy hiszel-e neki...

Szóval szerintem kérdezd meg tőle.

2010. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!