Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemre vágyom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemre vágyom?

Figyelt kérdés

sziasztok

rövid leszek...fogalmam sincs mi bajom.

14 éves vagyok (elég fiatal) még nem volt kapcsolatom, mégis úgy érzem vágyom egyre, nem tudom miért, talán mert kevés az önbizalmam vagy szeretném ha szeretnének. mindenesetre még saját magam is fiatalnak tartom ahhoz h kapcsolatom legyen mégis szeretném. szerintetek miért van ez? veletek is volt\van ilyen?



2016. jan. 3. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretethiány?

Amúgy velem is volt ilyen, de csak akkor, amikor éppen plátói szerelemben szenvedtem. Utána nem. Aztán belezúgtam egy fiúba, de kapcsolatot valamiért nem akartam, lehet, hogy azért, mert az ember fél az ismeretlentől, talán veled is ez van. (A fiúnak 2 barátnője is volt közben, nem nagyon érintett meg a dolog, bár szerettem, de inkább úgy voltam vele, hogy örülök a boldogságának. Aztán miután a 2. barátnőjével is szétmentek, utána elkezdett érdeklődni irántam. Pár hónapig nem tartottuk a kapcsolatot egyáltalán, utána viszont "rámhajtott". Hárítottam, aztán végülis összejöttünk. Pár napja volt a 2. hónapfordulónk, volt egy mélypont, de most nagyon jól megvagyunk :) Fogalmam sincs, mitől féltem, nem kívántam egy kapcsolatot, de most nagyon jól vagyok így.)

14/l

2016. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szeretethiány esetleg.

Velem is ez van.Szeretem a pasit ő is szeret de nem akarok járni vele.Nem tudom miért.Szerintem csak félek.Nem volt még barátom soha.Lehet azért.

2016. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. 15l
2016. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2016. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt kb 13 éves koromtól 16-ig. Tudom közhely de serdülsz. És néha a nyavalyás hormonok bizony eléggé aktívak...Ha görcsösen vágysz a pasira nehezebben bukkansz rá a nagy Ő-re. Én sem találtam meg de türelmesen várok,és igazából nem is sürgetem. 17/L
2016. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!