Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annyira vágyom a szerelemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom a szerelemre és nincs senkim. Érez így más is? Mit csináltok? Ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Kb.2 hónapja annyira szeretném ha lenne valakim. A történet ott kezdődik ,hogy picit belestem egy srácba aki számomra elég elérhetetlen (ismerjük egymást , de nem sokat beszéltünk , illetve ő az aki bármelyik lányt megkaphatja külsőleg belsőleg nagyon tetszik , de még ha észre is venne , tudom ,hogy senkivel sem akar komoly kapcsolatot).


Felfogtam ,hogy mi sosem fogunk összejönni. Viszont mostanában egyre inkább erősödik az érzés ,hogy nagyon szeretném ha lenne barátom.


El fog ez múlni ? Ti ilyenkor mit csináltatok? 15L Úgy érzem lemaradok erről.


2015. szept. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok. De nem ismerkedem, mert nem igazán megy nekem:(
2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzek így. Ami késik nem múlik! ;)
2015. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor fog elmúlni, ha már lesz barátod.

15 évesen semmiről nem fogsz lemaradni.

2015. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben együtt érzek veled.Csak én már 3 éve fulladozom a viszonzatlan szerelemben...Bennem is egyre jobban erősödik ez az érzés de sztem már nem fog egyhamar összejönni nekem semmi, mert 17 vagyok jo nem 43 de akkor is soknak tartom ezt a várakozást márha van kire... mert az én korosztályom nagy része már reg a 4-5. barátjánál tart én meg még csak egynél se...fullasztó érzés... ;((
2015. szept. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni vele, hülyülj egy kicsit, keresd a társaságát. Ha nem vagy bányarém akkor ez mindig működik :)
2015. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Huhh én is így vagyok csak én nem barátot akarok csak azt, hogy legyen valakim. De nagyon annyira horny vagyok folyamatosan borzasztó. Múlt heti buliban összejöttem egy sráccl és azóta kancás vagyok. Na mindegy jóéjt
2015. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!