Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Nagyon vágyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok. Nagyon vágyok a szerelemre. Ez probléma? Van egy fiú az osztályban, d a nagymenőkkel lóg, pedig év elején azt mondta, h tök jó fej vagyok és csomót dumáltunk év elején, de aztán elkezdett menőz-ni a többiekkel-

Figyelt kérdés
Ma évnyitón amikor bementem a terembe cs bámult, most ez mi? Egész évben kétszer beszéltem, mert ő fél, hogy a fiúk n fogadják jól ezt és én is félek tőle. Közben m az össz n menő csajokkal dumál. Szeretem a lányokat mi is velük vagyunk, de nem menő-zünk, szerintetek m tegyek? Nem fura ez 13 évesen. Normális választ léci.

#mit csináljak.
2015. aug. 31. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne izgulj rá ennyire, a szerelem majd megtalál, nem kell keresni. Ne figyelj rá, légy önmagad mindig, ha pedig nagyon nagy késztetést érzel, menj oda és beszélgess vele, mondd meg egyszer ha úgy adódik, hogy abszolút nem gáz egy lánnyal beszélgetni vagy udvarolni neki, épp ellenkezőleg. Ha nem jön be ez se akkor tényleg hagyd!
2015. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
tanulj meg írni...
2016. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!