Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megváltoztatható egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztatható egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Már lassan 1éve baratsagban vagyunk es en tobbet erzek iránta es mindig tobbet is ereztem. Igazából összejöhetnék vele mert neki szinte mindegy ki csak fiú legyen. Es főként ez bánt hogy ennyire könnyen adja magát. A baráti köre is szörnyű es minden heten reszegre issza magát. Ez a 3 dolog amin ha változtatnia kene. Szerintetek mit csináljak?

2016. jan. 2. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Válassz másikat.
2016. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni. Ha Ő nem akarja, akkor Te hiába próbálnád. Jobb, ha keresel valaki mást.
2016. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Próbáld meg milyen lenne vele járni , ne változtasd meg fogod el milyen . Lehet , hogy működni fog és megváltozik úgy is hogy te nem kéred . Viselkedett vele rendesen és ne dögöljön az ora alá semmit. 2 lehetőség elfelejted és keresel valaki mást
2016. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
újat keress
2016. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is van ilyen lány ismerősöm, aki könnyűvérű és nagyon sok éve ilyen. Hiába beszélt neki az ember nem változott semmit. Szerintem jobb az ilyeneket elkerülni, saját érdekedben.


26 L

2016. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Budapest millenáris szitu .... lanyok 90% ilyen ott
2016. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!