Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet engem? Ezek a jelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet engem? Ezek a jelek mire utálnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egyiknapról a másikra lett vége ugy h egyszer csak nem beszélgettünk egymással.Én pipa voltam rá mert sose szánt rám annyi időt amennyi egy normális párkapcsolatban kéne lenni.Nagyon sokat vitáztunk ezért egymással.Végül pár héttel rá elkezdett keresni érdeklődni felőlem.Mai napig hébehoba beszélgetünk.

Meg kérdezte van e valakim.Mondtam nincs.Mivel a viták ellenére jol meg voltunk sokat hülyültünk és ugy voltam talán ez a kis szünet jott tett nekünk talán ujra kezdhetnénk.De ő a barátságott erőltette azért mert ugy biztos nem bánta .Majd mikor az elején kicsit poénos formában bevallottam neki h szerelmes vagyok belé ő furcsa mod kapcsolatban van és mindenhova kirakta.Majd egyik beszélgetésünk után egyszer csak levette minden honnan a kapcsolatban dolgot.

Nagyon furcsa ez a egész nekem.

Erőlteti a barátságot egyszer kapcsiban van utána nem egyszer csak elkezd keresni.De ha talizni szeretnék nincs ideje.Mondtam neki h gondolja végig az ujra kezdést ünnepek elött azóta nem jött rá válasz de beszélgetni beszélgetünk.

Tudja h szeretem és mindig mellette voltam happyben depiben.Nem értem ezt a egészet.Ő 19 éves én 25.(Légyszi csak normális választ kérek.)


2015. dec. 31. 21:58
 1/4 anonim válasza:
én a te helyedben rá hagynám,ami nem megy azt nem kell eröltetni:) ezek után nem hinném hogy minden a régi lenne, tetszik neki hogy ennyire oda vagy érte, és ezt kihasználja. CSináld úgy mintha nemis érdekelne, és ha igazan szeret ö fog utanad furni:)
2016. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont úgy csináltam én nem kerestem őt jó sokáig.

Ő kezdett el keresni engem.Mostanában is napokig mellőztem őt.És tegnap előtt rám írt.Szóval totálisan össze kuszálódtak nekem dolgok.Egyszerűen nem értem.

Ha nem szeret mért keres .Ha szeret mért nem ér rá találkozni meg ilyenek.Áááááá!:(

2016. jan. 1. 13:26
 3/4 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de barátommal a volt barátnője valami nagyon hasonlót csinált. Egyszer szakított vele, újra összejöttek, szakítottak, újra együtt voltak. Ez ment 5 évig. Barátom is nagyon szerette a volt barátnőjét, de ő csak kihasználta. Aztán mikor mi már együtt voltunk, szakított az akkori barátjával, és megint kérdezősködött utána. Mikor megtudta, hogy van valakije, újra összejött a mostani barátjával. Vannak ilyen lányok sajnos, akiknek kell a dráma :/

De persze lehet, hogy ez a lány más, és csak nem tudja, mit akar :)

2016. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap ráírtam mert aggodtam érte.

Nagyon nem volt jol.

Azt írta meg bántotta azt akit mindenél jobban szeret nem tudom h ezt rám e értette.Meg köszönte h szilveszterkor lelkileg összeraktam őt.És h rajtam kívűl már senkije nincsen aki így mellette van még.És h nélkülem darabokra hullt volna.

Na most ebből mit vegyek le?

Nem értem már..

Majd este ujra rá írtam jol van e.

Mondta jobban van köszöni.

És elköszönt h megy aludni puszant és szívecskés puszi a végén.

Nem tudom mire gondoljak.

2016. jan. 4. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!