Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért akarja ennyire hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akarja ennyire hogy barátok legyünk? Szerethet még?

Figyelt kérdés

Van egy lány 18 éves én 26.

Jártunk de egyiknaprol a másikra vége lett.Míg jártunk sokat vitatkoztunk szinte minden hülyeségen kiakadtunk.

Én a szakítás után felszívodtam nagyon kívoltam lelkileg.Egy pár hétmulva elkezdett keresni engem.A lényeg szeretné h barátok legyünk de ezt nagyon.Én szerelmes vagyok belé amit ő tud.

Mit csináljak?Mért akarja ennyire h barátok legyünk?Szerethet még?


2015. dec. 14. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést rossz helyre írtad, ugyanis nekünk fingunk sincs. Tippelni lehet: optimista: szeret még, pesszimista: nem szeret. Jutottál valamerre? Nem. Ergo mindegy, hogy ide milyen válaszok jönnek, menj és kérdezd meg tőle!
2015. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert még mindig kedvel annyira, hogy nem szeretné, ha teljesen eltűnnél az életéből. Lehet, hogy nem szerelmes beléd...de barátilag még mindig szeret :) Legalábbis én ezt gondolom. Aztán lehet, hogy ebből a barátságból többet akar kihozni...talán még ő sem tudja.

De egy biztos: hiányolja a társaságod.

2015. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!