Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy ember szerethet egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember szerethet egyszerre több embert is?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ugyan úgy, hanem máshogy, de szerethet? (nem a baráti szeretetre gondolok)
2015. okt. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze...
2015. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 theazombiee ***** válasza:
Igen, de az egyiket mindig jobban szereti, mint a másikat. (Még ha erre nem is jön rá.)
2015. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igenn de ilyenkor át kell gondolni hogy ki a fontosabb.... nem suerettél volna bele megvalakibe ha az elsot igazan szerwtned... gondolkozz.
2015. okt. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetsz szerelmes 2-3 másik emberbe is pontosan ugyanúgy.

Nem csak egy embertípus tetszhet és szerethetünk bele, de ha ezek különbözőek, hogy egy emberben nem tudnak megjelenni de több másikban megtalálod akkor simán előállhat ez a fura helyzet.

2015. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ez egy annyira rossz helyzet.

Nyilván szeretem azt az embert, akivel most együtt vagyok, de ha egyszer előtte is szerettem valakit, akit még mindig látok minden nap, és talán még szeretem?

Nem tudom befolyásolni az érzéseimet.

2015. okt. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!