Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ilyen nagy dolog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagy dolog a távolság?

Figyelt kérdés
Hallottam már pár történetet, hogy beleszerettek egymásba GYK.-n. És hogy mennyire szeretik, de nem lehet, mert távol laknak egymástól és túl fiatalok hogy találkozzanak. Ez miért akadály? Ha tényleg szeretik egymást, lehetne pl.:távkapcsolat, addig amíg nem lesznek 18. De akkor lehet hogy csak fellángolás? Ha tényleg szeretik egymást, akkor hol a probléma?
2015. dec. 28. 19:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy még vitatkozni se tudok rendesen:D


Amúgy igazad van, de a távkapcsolat gondolom ugyis csak ideiglenes állapot, és inkább sztem is összeköltözni kéne, minthogy csak távkapcsolat legyen belöle, úgy azért mégis csak többet lehet együtt az ember azzal akit szeret!

2015. dec. 28. 20:57
 32/32 anonim ***** válasza:
Na, ebben egyetértünk. Olyat még nem is hallottam, hogy valakinek direkt az lett volna a célja, hogy távkapcsolat maradjon :D Odáig eljutni lehet nehéz, meg addig ki kell bírni egymás hiányát. Amit meg lehet oldani, de én nem nevezném annyira könnyűnek, hogy mindenkinek bele kellene vágni, csak mert szeret valakit.
2015. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!