Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ilyen nagy dolog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagy dolog a távolság?

Figyelt kérdés
Hallottam már pár történetet, hogy beleszerettek egymásba GYK.-n. És hogy mennyire szeretik, de nem lehet, mert távol laknak egymástól és túl fiatalok hogy találkozzanak. Ez miért akadály? Ha tényleg szeretik egymást, lehetne pl.:távkapcsolat, addig amíg nem lesznek 18. De akkor lehet hogy csak fellángolás? Ha tényleg szeretik egymást, akkor hol a probléma?
2015. dec. 28. 19:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban benne van, elég sok tart néhány hónapig, vagy néhány évig, aztán vége. Viszont ott nem kellett hozzá elköltözni, lemondani arról, amit egyébként csinálni akartál. Csak ez a különbség, nem is azon volt a hangsúly, amit kiemeltél.
2015. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ja, meg sztem a szerelem feltétel nélküli, nem kell hozzá más, csak hogy két ember szeresse egymást, és onnantól nem lehet akadály amit együtt ne lehetne megoldani. Ha meg tényleg ilyen nagy gondot okoz a távolság akkor miért nem szakitják meg egymással a kapcsolatot, mi értelme hogy mindketten szenvednek a másik nélkül?
2015. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ja, hát ez itt a nagykérdés!
2015. dec. 28. 19:56
 14/32 anonim ***** válasza:
Látod, pont erről szól a kérdés is. És sajnos a szerelmet tényleg nem érdekli, hol lakik a másik vagy milyen akadályok vannak. Viszont attól még ott vannak. És az életben elég sokszor van még, hogy csupán szeretettel nem lehet megoldani valamit. Szóval szerintem lehet attól valódi az a szerelem, hogy te nem áldozol fel érte mindent, mert azokat is fontosnak tartod. Ugyanígy, az sem csak bizalom kérdése, hogy együtt lesztek-e örökké, mindketten változtok.
2015. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Pl. mi?
2015. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Szeretettel nem fogsz jóllakni, meggyógyulni, ha beteg vagy, meg egy csomó hasonló hétköznapi dolog. De ugyanígy nem lesz tőle több időd, nem lehetsz tőle egyszerre több helyen stb.
2015. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát szerintem meg nem. Mi lehetne, amit nem bírnának megoldani ketten?
2015. dec. 28. 20:06
 18/32 A kérdező kommentje:
Arra ott vannak a gyógyszerek meg a lottó :D Amúgy azért vannak a munkahelyek meg azelőtt a suli
2015. dec. 28. 20:08
 19/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a távolság nem tehet tönkre egy kapcsolatot. Ha a 2 fél igazán szereti egymást, akkor a szerelem mindent kibír. A szülők jogosan féltik a gyereküket, mert azért mégis csak egy neten megismert idegenről van szó. De ha tudják, hogy megbízhatnak a gyerekükben, akkor talán köthetnek kompromisszumot,hogy milyen gyakran utaznak el a másikhoz,akár szülővel együtt, ha máshogy nem engedik.
2015. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

És szerinted mi az, amit már a legeleje óta írok? Ha fogod magad, és ahelyett, hogy azt csinálnád, amit szeretnél, tehát kitanulnád álmaid szakmáját, inkább odaköltözöl a szerelmedhez, mégis miből lesz megvéve az a gyógyszer? :D Amúgy meg vannak betegségek, amikre nincs gyógyszer se, szeretettel se fog soha meggyógyulni. De nem akartam ennyire elmenni már a témától.


Én csak azt mondom, hogy hiába a szerelem, az ember nem egyetlen dologért él. Ahhoz túl rövid (vagy épp túl hosszú?) az élet, hogy egyetlen dologra pazarold. Ha ezeket a terveidet össze tudod egyeztetni a távolsággal, nyertél. Ha nem, akkor választani kell.

2015. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!