Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ilyen nagy dolog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagy dolog a távolság?

Figyelt kérdés
Hallottam már pár történetet, hogy beleszerettek egymásba GYK.-n. És hogy mennyire szeretik, de nem lehet, mert távol laknak egymástól és túl fiatalok hogy találkozzanak. Ez miért akadály? Ha tényleg szeretik egymást, lehetne pl.:távkapcsolat, addig amíg nem lesznek 18. De akkor lehet hogy csak fellángolás? Ha tényleg szeretik egymást, akkor hol a probléma?
2015. dec. 28. 19:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért, 18 évesen megtanulnak teleportálni?
2015. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Gyikes szerelem, és nekünk Magyarország - Franciaország sem volt távolság!


23/F

2015. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem, de onnantól miért ne találkozhatnának?
2015. dec. 28. 19:25
 4/32 A kérdező kommentje:
18 alatt még a szüleik nem biztos hogy engednék, de utána csak rajtuk múlik nem?
2015. dec. 28. 19:28
 5/32 anonim ***** válasza:

16, 17 évesen mi gátolja őket, hogy találkozzanak? Az emberek nem találkozgatni akarnak, hanem együtt lenni azzal, akit szeretnek.

Attól még nem fognak elköltözni több száz km-re, hogy 18 évesek lettek, ami a legtöbb esetben egyenlő lenne a tervek és álmok feladásával. Itt a probléma.

2015. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Az, hogy betöltöd a 18-at, semmit se befolyásol. Azelőtt is tehetsz rá, mit mondanak a szüleid, és utána is hallgathatsz rájuk. Sokan már 14-15 évesen is ritkán látják a szüleiket, mert vidéken tanulnak. Nem a szülő lesz az akadály.
2015. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

És mivan a kettesel?

Egyébkén, ha szeretik egymást mi az akadálya az összeköltözésnek?

2015. dec. 28. 19:32
 8/32 anonim ***** válasza:
Na ezt én se értem. Ha tényleg szeretik egymást és már annyi idősek akkor miért ne költözhetnének össze? Lehetne mondani hogy nem biztonságos, de ha szeretik egymást akkor ismerik is nem?
2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem mondtam, hogy minden esetben így van, csak a legtöbbször. Kicsi az esélye, hogy mondjuk ugyanoda akartok menni egyetemre vagy később dolgozni. Ezért működhet az, ha az ország két végén laktok, de személyesen ismerkedtek meg, mert ott van egy közös pont az életetekben. Rengetegszer nincs ilyen pont, ha mindketten elterveztétek, hogy mit akartok csinálni az életben. És van, aki még ennek ellenére is inkább a szerelmet választja. Viszont az is kockázatos, mert nem biztos, hogy ő lesz, akivel majd leéli az életét, de már bukta a terveit. Ennyi az akadály.


A 2-es válaszoló 23 éves, ami szerintem nem tini kategória, szerintem kicsit más a helyzet, de ezt inkább neki kellene leírnia, náluk mi van.

2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha csak attól fél hogy nem vele fogja leélni az életét, akkor nem bíznak egymásban.
2015. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!