Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ilyen nagy dolog a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nagy dolog a távolság?

Figyelt kérdés
Hallottam már pár történetet, hogy beleszerettek egymásba GYK.-n. És hogy mennyire szeretik, de nem lehet, mert távol laknak egymástól és túl fiatalok hogy találkozzanak. Ez miért akadály? Ha tényleg szeretik egymást, lehetne pl.:távkapcsolat, addig amíg nem lesznek 18. De akkor lehet hogy csak fellángolás? Ha tényleg szeretik egymást, akkor hol a probléma?
2015. dec. 28. 19:22
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Elég érdekes lenne ha szülövel utazgatna valaki, a szerelméhez, furcsán néznék:D


Egyébként mondom azért van a lottó.:D

Azt meg hagyjuk már ne keverjük bele az ilyen ritka eseteket mint a gyógyíthatatlan betegségek

2015. dec. 28. 20:20
 22/32 anonim ***** válasza:
Biztos pont a rák miatt nem sikerül sztem se. Arra meg ott a kemoterápia.
2015. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Lottót se fogsz kapni azért, mert szereted :D


És igen, lehet így csinálni, hogy jó, jó, akkor azt ne vegyük ide, amit nem old meg. De te is látod, hogy a munkát nem fogja megoldani. A tanulást nem fogja megoldani. És ha valaki pont arra vágyik, hogy tanuljon, de le kell róla mondania? Lehet, hogy megteszi, lehet, hogy sose fogja megbánni, de akkor is le kellett mondania valamiről, amit legalább annyira szeretett.

2015. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Látom ezek az érveitek. Mindent megold, de amit nem, azt ne vegyük figyelembe.
2015. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hát miért nem?
2015. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok meddig megyünk még el.

Már a harmadik oldalnál tartunk:D


Egyébként szerinted mennyi az esélye hogy valaki elkap egy gyógyíthatatlan betegséget, pont akkor?

2015. dec. 28. 20:33
 27/32 anonim ***** válasza:
Őőő, várj csak tippelek 10%?
2015. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk (3,oldal:D)

A GYK.- mióta társkereső?

2015. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem az csak annak is tökéletessen megfelel.

Jobb mint a Badoo :D


Egyébkén sterintem 0 az esélye hogy pont akkor lesz valaki rákos, vagy éces, amúgy meg nem gyógyítható de lehet tűnetmentessen élni vele. Az meg tényleg nagyon ritka hogy gyógyíthatatlan betegséget kap el valaki főleg Magyarországon.

2015. dec. 28. 20:43
 30/32 anonim ***** válasza:

27. Na igen, pont ennyire volt ésszerű a többi hozzászólásotok is.


Azt az egyet nem értem, hogy feltettél egy kérdést, valamiért, mert érdekelt. Érdekelt, hogy miért számít a távolság, tényleg akadályoz-e valamit. Elvileg én leírtam, hogy (szerintem) mit akadályozhat. Egy szóval se mondtam, hogy ne legyen távkapcsolatod, nem mondtam, hogy nem lehet megoldani. Leírtam, hogy mi a hátránya. Erre olyan ellenérveket hoztatok, hogy a szerelem mindenre megoldás.


Amíg csak fekete-fehérben vagytok képesek látni a világot, szerintem elég értelmetlen ezen vitatkozni. Sorolhattam volna az előnyöket is, de nem ezt kérdezted. Egyensúlyba lehet állítani a két oldalt, sőt billenhet a mérleg arra is, hogy nem bánod meg, hogy a távkapcsolatot választottad (ha nem csak minden harmadik mondatot olvastátok volna el, feltűnt volna, hogy ezt is írtam).


Miért jutottunk el a rákhoz? Ti kezdtetek lovagolni rajta, már amikor írtam, jeleztem, hogy ez már szélsőséges példa. Viszont akinek nem tűnik fel, hogy már a korábbi példákkal is bemutattam, hogy nem old meg mindent a szerelem, annak jobban nem tudok felhozni.


Egyébként nem is értem, hogy a szerelemnek miért kellene megoldania problémákat. A szerelmet élvezni kell, hogy van, nem egy eszköz arra, hogy élj.

2015. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!