Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés

M: a srac.

M kb fel evvel ezelott szerelmes volt egy lanyba aki ugyan visszautasitotta ot, de ez az egesz majdnem 2 evig huzodott. Ekkor meg nem ismertuk egymast. Mi lassan 3 honapja vagyunk joba, az utobbi 1 honapban pedig annyira joba lettunk hogy mar egymas legjobb baratai vagyunk. Viszont en mar amiota meglattam, tudtam hogy szeretem. Egyik este pedig egyutt voltunk a Duna-parton es en ittam es mindent bevallottam neki, sot, meg is csokoltam öt. (Tudom, hogy gaz.) Es ö azt mondta erez valamit irantam de ez nekem nem lenne eleg igy nem lehet koztunk semmi. Aztan en amikor felhoztam ezt kb 2 hettel ezutan az eset utan azt mondta, ö nem ugy erez es sajnalja de neki ez nem menne. De tegnap voltunk az Aquaworldbe ketten es csomoszor az olebe vett, atolelt, es volt egy pillanat amikor egymassal szembe alltunk a vizben es olyan kozel voltunk egymashoz es egyikunk se szolt akkor semmit csak neztuk egymast. Aztan nem tortent semmi. De szerintetek lehet hogy megis erez valamit?


2015. dec. 24. 16:04
 1/6 anonim válasza:
Valamit érez, de biztosan nem szerelmes. Több mint barátság, kevesebb mint szerelem. Biztosan hallottad már. Ha szeretne nem így viselkedne.
2015. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék hogy játszik.De ezt így látatlanban ne vedd 1100000%-nak.


Vagy játszik,vagy furcsa a szerelem kimutatási módja.

2015. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nemet kapsz, nem kell feladni... Küzdj tovább... Nem áltatalak, lehet, hogy nem jön össze, de legalább nem érzed majd azt, hogy többet is tehettél volna...és nem tettél :)
2015. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miutan ezt mondta en is ugy gondoltam hogy beletorodok abba hogy mi baratok vagyunk es jo ez igy. De aztan elkezdett csomo helyre elhivogatni meg amikor kiderult hogy tetszek egy sracnak akkor elkezdte nagyon nem kedvelni ezt a sracot... es mar igy nemtudom.
2015. dec. 24. 16:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg elkuldtem neki a kedvenc szamomat es megtanulta zongoran (zongorazik) es ez szerintem olyan aranyos gesztus.:)
2015. dec. 24. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok... Bakker... azt hitte pali vagy :D Bocs... ezesetben viszont állj elé (tudom, hogy nehéz) és kérdezd meg tőle mit érez... Nehogy már egy lány járjon a férfi után... Ha nem él vele, akkor lesz neked 100x jobb is :)
2015. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!