Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig szeret az exem?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele... Nincs még túl rajtam. Hogy mondjam meg neki, hogy közöttünk már nem lehet semmi? Már hónapok óta nem vagyunk együtt, és nem is jártunk sokáig. Egy ideig nagyjából békén hagyott, de most hallom az egyik barátnőmtől, hogy vissza akar szerezni, meg hogy ő már a szakítás után is azt tervezte, hogy majd visszaszerez, csak vár egy kicsit..Nem beteges ez? Nem akarok vele durva lenni, mert nem akarom megbántani, viszont szeretném, hogyha megértené, hogy én mit akarok és keresne más lányt magának.
2015. dec. 18. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, csak viselkedj úgy, mintha nem akarnád. Mintha nem is ismernéd és nem is tetszene, de látod, hogy próbálkozik. Csak lazán! :)
2015. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerezd te vissza :D engem is elhagyott az exem de úgy megváltoztam hogy ha elfelejtené hogy ismert és most ismerne meg biztos úgy letudnám nyűgözni hogy jóval tovább tartana a kapcsolatunk
2015. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Határozottan, semmi kerteléssel mondd el hogy haver én nem akarok tőled semmit. Az én exemnél ez se volt hatásos de majd kiheverik:D
2015. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy egy suliba járunk...de már eleve úgy szakítottam vele..hogy nem akarok már semmit, miért nem érti meg?
2015. dec. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!