Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem miért fáj enyire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem miért fáj enyire?

Figyelt kérdés
Egy lány akibe szerelmes vagyok másik fiuval van tudom nem mondahotm meg neki hogy inkább velem legyen ha szeretet el engeded és ha visza jön akor ö is szeretet de ha nem jön visza nem szeretet és hogyan tud a szerelem enyire fájni sirtam is 15 éves vagyok
2015. dec. 12. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos a szerelem ilyen. Néha a fellegekben vagy, máskor szenvedsz miatta. Fiatal vagy még, sokszor fogod tapasztalni ezt az érzést.

Annyit tehetsz, hogy megpróbálod elterelni a figyelmedet róla, például sportolással, vagy bármi egyéb tevékenységgel.

2015. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be rugok aztán boldog leszek
2015. dec. 12. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Aztán meg másnapos, és akkor meg azért szenvedsz.
2015. dec. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!