Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be a fiúnak hogy szimpatikus? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik de nem tudom hogyan mondjam el neki.Elvileg bejövök neki sőt biztosra tudom venni..Már mondta hogy nagyon szép vagyok ,és fbn is mindig lájkolkatja a képeimet elbeszélünk meg ilyenek..De nem én vagyok az egyetlen lány akivel ezt csinálja viszont én nagyon szeretem .Mit csináljak?Mi lesz ha elutasit és azt mondja neki a másik lány jobban bejön?:(

2015. dec. 12. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha biztosra tudod hogy bejössz neki, akkor egy próbát megér, de először inkább próbálj olyasmikkel, hogy jelzed neki, hogy nagyon bejön, add a tudtára, hogy biztosra tudja, hogy bejön neked:D
2015. dec. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a képlikeolós dolog amúgy mennyire jön be a lányoknak?:D Mármint hogy tetszik neked a srác, jó érzés, hogy likeolgat úgy?:D Mert sokan észre se veszik manapság, főleg ha több száz like van egy képen.
2015. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Több kedvelés is szokott a képeimre jönni de mindig az övét szúrom ki legelőször és nagyon jól esik egyébként ha látod hogy a fiú nézegeti az oldaladat szerintem :D Igen igazad van:$ valahogy meg kéne neki mondanom. De basszus olyan közömbös vagyok foggalmam sincs hogyan csináljam ><'
2015. dec. 12. 01:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg ha a srác bejön biztos meg fogod nézni hogy kedvelte e a képedet. Szerintem ezzel sok lány van így.
2015. dec. 12. 01:24
 5/9 anonim válasza:

Hívd el valahova :)

Vagy mond csak azt amikor ketten vagytok hogy neked nagyon szimpatikus és kedveled. ..;)

2015. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor találkozol vele teljesen véletlenszerűen adj egy puszit az arcára. Ezzel önbizalmat nyer és valószínűleg hosszasan el fog gondolkozni azon hogy elhívjon-e téged :)
2015. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Inkább éreztesd vele, a vallomást pedig hagyd meg a férfiaknak..

2015. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szard le ...
2015. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Asszem eddig is ezt tettem :'DD már kezd agyamra menni
2015. dec. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!