Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szimpatikus fiu akkor ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szimpatikus fiu akkor ti is irtok neki?

Figyelt kérdés
Tegnap bátorságot vettem és írtam annak a lánynak aki már egy ideje nagyon tetszik és egész jól elbeszélgettük nagyon bő beszédű volt. Viszont ha akarna valamit tőlem akk ma biztos írt volna nem de? Én megtettem az első lépést felé.

2015. nov. 11. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért szerintem még 1-2 alkalommal kezdeményezz Te, beszélgeses vele jókat, aztán ha hiány érzete lesz majd ír.
2015. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem olyan biztos az! tudod mi lányok bonyolultak vagyunk.. en személy szerint nem írnék neked, meg varom mig a fiú többször felkeres, ha ezt meg teszi akkor egy idő után en is keresni fogom.. de elsőre bizonytalan lennék/ vagyok, hogy vajon miért irt ram.. szerintem ma meg simán írhatsz te neki, sőt az elkövetkezendő par napban is es, ha érdeklődik irantad, o is nyitni fog feléd egy idő után!:) 17/l
2015. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem akarsz vele kezdeni semmit, különben szóba állnál vele...
2015. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!