Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztaltatok már hasonlót?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok már hasonlót? Mi történt?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg egy aranyos fiút, akivel kirándulás alatt jól elvoltunk, sokat hülyültünk. Aztán elkezdődött a suli, néha összejártunk ebédszünetbe beszélgetni és másfél hónappal később (ekkor már úgy voltam vele hogy a belsője igazi kincs és külsőre is fogós), egy beszélgetés keretén belül mondta, hogy szinte senkit sem enged közel magához, csak egy-két barátja van. És ezt úgy fogtam fel, hogy mi még nem vagyunk barátok. Aztán volt egy olyan hetünk, mikor nem beszéltünk.. Aztán ahogy ez letelt, már komolyabb témáink is voltak, egyre több mindent osztottunk meg egymással, a piszkálódás is megvolt. Volt, hogy néha úgy viselkedett, mintha érdekelném. Aztán ezen a héten előkerült a szerelem téma és akkor célozgatott, hogy ki jön be neki. Rájöttem, és hát mit ne mondjak, elkeseredtem egy picit. Most hogy már mondhatni nagyon jóba lettünk, nem akarok eltávolodni tőle. Fontos a barátsága, de szar érzés, hogy nekem ő tetszik, neki meg más. Valakinek már volt hasonló helyzete? Elromolhat ez miatt a barátság?

2015. dec. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek ki egymással. Ne csak célozgass, hanem mondd meg neki, hogy tetszett/tetszik neked és emiatt bánatos vagy. Csak meg kell beszélnetek.
2015. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mint barát a baráttal
2015. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!