Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hiba? Tapasztaltato...

Processzor hiba? Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Van egy AMD Phenom II X4 965 BE processzorom és az F1 2013 játszása közben mikroszaggatások lépnek fel, HA 2200 MHz- nél magasabb órajelen hagyom menni a procit! (Az órajelet be tudom állítani a Catalyt Control Centerben.) Amúgy nem kevés idő volt, mire rájöttem, mi a hiba.


A Win 7- et is újraraktam már, teszteltem másik VGA-val, RAM-mal, HDD-vel is. De mégis a processzornál akad ki. Gondoltam arra is hogy lehet hogy táphiba. (Corsair CX430 tápom van)


Valakinek van valami ötlete? köszi


2015. júl. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túlmelegszik a PCH, de olyan alacsony órajelen még nem generál elég hőt.
2015. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Processzort soha ne húzz szoftveresen,windows alól.

Csak BIOS-ban állíts bármit.


Csinálj egy BIOS resetet,a Catalyst-t meg rakd újra,és ne piszkálj benne semmit.

VGA tuninghoz MSI Afterburner.

2015. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sem a VGA-t, sem a procit nem tuningolom, de megfogadom a tanácsod és megpróbálom BIOS resettel!


A PCH meg az alaplapi chipset, ugye? Amin (jó esetben) a nagy hűtőborda van?

2015. júl. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!