Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki ezt meg tudná magyarázn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ezt meg tudná magyarázni? (18/f)

Figyelt kérdés

Középsuliba járok és van egy lány, akin nem tudok eligazodni. Mindjárt az elején szögezzük le, hogy nekem kifejezetten tetszik ez a lány.

Idén megismertük egymást, beszélgettünk valamennyit, kedves volt, rengeteget mosolygott. Ezután egy jó ideig semmi se történt, majd ráírtam és beszélgettünk egy keveset. Ha találkoztunk legtöbbször a köszönés mellé odatett egy mosolyt is. Ez lehet, hogy sok embernek semmit sem jelent, de nekem az nem szokványos, ahogy összenézünk és elmosolyogja magát (persze én is).. Gondoltam, hogy teszek egy kis lépést és ráírok. Nem írt vissza. Szerintem semmi rosszat nem írtam, de a lényeg, hogy elutasított. Ezután nem is köszönt egy ideig, de én csak köszöngettem neki és most meg megint jön azzal a mosolygós nézéssel viszonzásul. Engem ezzel annyira meg tud fogni, de egyben össze is zavar. Nem vagyok egy nagy Casanova, de szerintem azt bárki megállapítja, ha valaki másképp néz rá, mint a többi ember. Vagy csak én szeretném így látni?

Ti mit gondoltok? Bármilyen tanácsot, véleményt, személyes tapasztalatot szívesen fogadok.


2015. dec. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de szerintem nem érez irántad többet.
2015. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem tetszel neki, ez a mosolygás inkább csak ilyen lesajnálás, mert rosszul érzi magát hogy ilyen bunkó mód lekoptatott, hogy még csak nem is válaszolt neked. Azért is nem köszönt egy ideig, mert égett a pofája. Velem is volt már ilyen, egy lány elküldött facebookon nagyon bunkó módon, mert a barátaim kicikizték én pedig gondoltam kicsit feldobom a kedvét azzal hogy megpróbálok ismerkedni vele. És élőben utána meg került, takarta az arcát, úgy tett mintha nem venne észre, láthatóan hót zavarban volt, mert élőben már nem volt akkora szája meg annyi bátorsága, hogy felvállalja amiket interneten keresztül írt. Tehát szerintem teljesen felejtős a csaj, ne írj neki többet, csak még kínosabb lesz.
2015. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, én szerintem az van, hogy a mosoly mögé te látsz, szeretnél látni olyan dolgokat amik igazából nincsenek ott ... ha kezdeményeztél és rosszul sült el, még egyszer, más módon esetleg meg lehet próbálni ...de nem tennék rá kis téttel se hogy összejön . azért sok sikert :)
2015. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!