Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudná nekem magyarázni hogy miért az ilyenekre buknak a mai csajok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval valakit szépen megkérnék aki nem ebbe a körbe tartozik hogy miért az ecset fejű feszülő nadrágos vékony pasikra buknak a mai csajok? Én már régóta kinéztem magamnak egy csajt a suliban csak a stílusom nem biztos hogy bejön neki, humoros vagyok nincs méregdrága ruhám egyszerű de divatos ruhákban járok és nem a mostani trendnek öltözök, nincs nagy kakastaréj hajam azzal is átlagosan bánok. Mennyi az esélye annak hogy találok egy olyan lányt aki normális és még a stílusom is bejönne neki? (kérlek titeket normális válaszokat írjatok)

2015. nov. 30. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy én nem ilyenekre bukom...
2015. nov. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vfrtom ***** válasza:
100%
El kell szomorítsalak, így csak normális lányt fogsz találni. Azok a divatpötsök csak a kacsapitsaszájú ostoba divatpitsáknak tetszenek.
2015. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenki! A Mai csajok kifejezés túlzás volt részemről.
2015. nov. 30. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es válaszolónak teljesen igaza van. :D

Ha nem fog tetszeni a normális stílusod a lánynak, felejtsd el. Lehet azt mondják, hogy az öltözködés nem minden, de manapság nagyon sokat elárul valakiről. Aki kívül divatmajom, de belül állítólag normális-> megfelelési kényszere van, könnyen befolyásolható. Vannak normális lányok, emberek ebben a korosztályban, még ha ritka is. Csak a 60 réteg vakolattal bekent, nagyképű, "menő" lányokat nyilván előbb észre lehet venni.

Hogy miért ezekre a szerencsétlen bohócokra buknak a mai csajok? Akik erre buknak, nem különbek. Amelyik normálisabb lenne, az is inkább elhiteti magával, hogy ezek tetszenek neki, különben a barátnők kiközösítenék... Ahonnan ez az egész indult, azt elég hosszú kifejteni, megpróbálom nagy vonalakban. Óriási szerepet játszik benne a technika fejlődése, de a gazdasági helyzet is. A média ontja a hülyeséget a nép fejébe, a fészbukk tönkreteszi a személyes kapcsolatokat. A mai szülőknek meg sajnos egyre kevesebb ideje van foglalkozni a gyerekeikkel, mert nem egyszerű a megélhetés, legalábbis az országban. Így nem csoda, hogy a legtöbb gyerek ennyire elfajul. Az meg a másik, hogy sokakba kis korától azt nevelik, hogy mindenkit lekönyököljön, megveszik nekik ha másképp nem hitelből az 1000ft-os füzetet, hogy az ő kis drágájuk legyen a legmenőbb... Ezzel azt érik el, hogy a gyerek pár évvel később elkényeztetett->páwa lesz, nulla önkritikával, nulla önellátással... :D Ha anyuci-apucinak netán a fejére esik egy tégla, mi lesz ezekkel? Éhen halnak 2 hónap alatt, akármennyi pénzük van, milliárdokat el lehet költeni napok alatt... És ezek a mai "menők", akik a normálisak életét keserítik meg napi szinten, mert sokan nem látnak mögé, hogy mi lesz ezekből felnőtt korukra...

17/L

2015. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne olyan csaj kelljen aki olyanokra bukik és probléma megoldva. Olyan csajoktól ne sokat várj, életképtelen senkik, akárcsak a nekik tetsző fiúcskák.
2015. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kettes válaszoló!

Attól még, hogy egy lány követi a divatot nem azt jelenti, hogy egy ribąnç! Csak szeretne stílusosan öltözködni mert ő így érzi jól magát. Örülj neki hogy törődik magával és hogy nem zsíros hajjal/ büdös-piszkos ruhában/ mosatlan foggal mennek iskolába vagy munkahelyere mert hidd el vannak ilyenek. Ha a lányok két csoportra bomlanának ( ápolatlanok és úgynevezett "divatpiçşáķ" ) te honnan választanál barátnőt? És ugye ez csak a felszín... honnan veszed hogy egy "divatpiçşą" minden féleképpen romlott belül? Vagy hogy minden ápolatlan kedves? És tudom hogy vannak olyanok akik kidobják a mellüket és már távolról látod hogy egy ribąnç mert pl. pucsít, idiótán röhögcsél, 10 kiló smink van rajta de ez akkor sem elég ahoz hogy megbélyegezd és elküldd a "diszpicsą" szekcióba!

2015. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vfrtom ***** válasza:

Kedves hatos. Az ízléses smink és a vakolókanállal felhordott festék, illetve az ostoba pózolás, mint kényszeres figyelem felkeltés között szakadéknyi a különbség. És meséld el kérlek , hol írtam azt , hogy ápolatlannak kell lennie annak aki nem divatp? Az, hogy valaki nem kiglancolja magát, kirakja mindenét, festékszóróval festi magát, böven nem az ápolatlan kategória. Nekem egy ilyenröl az elsö ami eszembe jut, hogy mennyi lehet a tarifa. Bocs. De valszeg te is ez a kategória lehetsz, ilyen hozzáböfögéssel.

Speciel nekem , így 30on túl, inkább izláses , lehelletnyi smink, ami inkább kiemelei viselöje elönyös szemét, ajkát, és mellé olyan ruha, ami ugyan takar , de sejtetni engedi viselöje alakját. És legyen pl. viselöje számára kényelmes. Nem szívesen vinném a barátnömet, feleségemet olyan ruhában ami kényelmetlen számára bárhová is.

Egy szó, mint száz. Attól, hogy nem rakja ki mindenét az elsö posztján, és nem vödörböl keni a festéket, attól még ápolt és izléses lehet az illetö hölgy, söt. Mondom , az hogy hatos szerint ez divatos, az még ízléstelen és kurvinyekes.

2015. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
u...ú páwagyerek, u...ú szép a fejed, u...ú szép a lábad
2015. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ha nekik van csajuk akkor mi van?!

Az ilyen kérdéseket azok szokták kiírni,akik amúgy nagyon nem tudnak nőzni,csak kell valami ürügy,hogy ne tűnjenek annyira szánalmasnak..

2015. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!