Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ezzz miii? Valami nő eltudná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzz miii? Valami nő eltudná magyarázni? :D

Figyelt kérdés
Ha valaki újra és újra felhozza a már megbeszélt dolgokat az mit jelent? Nem értem mi lehet az oka, megfelelni szeretne, zavarában? Ennyire nem lehet senki rossz memóriájú.. Képzeljetek el egy helyzetet pl: mozi elözt filmekről beszélünk és mondom hogy képzeld én nagyon szeretem a pixar rajzfilmeket sokszor jobban mint ezeket a filmeket, hiába nőttem fel akármikor megtudom őket nézni. Aztán rá két hétre elkezdi mesélni hogy ő szívesebben megnèz egy rajzfilmet sokszor mint egy akciófilmet. Vagy pl: Mesélem neki hogy én ha vennék egy új autót akkor biztos hogy fehér vagy fekete lenne mert a többi az nekem nem tetszik. Rá 5 napra azt mondja nekem hogy ő csak fehér autót venne vagy talán még feketét és full komolyan rámnéz és megkérdezi hogy nekem tetszenek e a színes autók. Na most nem tudom hova tenni ezt a viselkedést mert ez heti 3-4x is előfordul :) kezdek picit aggódni hogy skizofrén de remélem inkább csak zavarában teszi ezt. Szerintetek? Lehetséges hogy tényleg ennyiszer ne emlékezne ennyire nem szokványos dolgokra? Kétlem..

2015. aug. 18. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg akar felelni neked.

Azt hiszi, hogy így majd jobban fogod szeretni.

Bonyolult a női agy. 😉

2015. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:DD Hány éves? Lehet csak neked akar úgy tetszeni h "egyezik" az ízlésetek :)
2015. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17. aranyosnak tartom ezt nagyon de néha tényleg félek hogy mi van ha nem csak eljátssza. Vagy ennyire leszarná azt hogy miről beszéltünk? Vagy nem emlékszik kivel mit beszél? Na de ilyen normális embernél nincs úgy hogy remélem én is hogy csak tetszeni szeretne:)
2015. aug. 18. 16:04
 4/6 anonim válasza:
szerintem beszélj erről vele kettesben és mond el a véleményedet!!
2015. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tetszeni akar neked, azzal hogy a véleményét a tiedhez igazítja aztán ezt próbálja tudomásodra hozni
2015. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha feltételeznènk azt hogy abszolút nem tetszem neki ès teljesen más kell neki külsőre akkor mi lehet az oka?
2015. aug. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!