Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom, de beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de beleszerettem egy roma évfolyamtársamba (? )

Figyelt kérdés
Egy egyetemre járunk és egy évfolyamon is vagyunk, ez a fiú és a barátom is. Nagyon kedves, jól tanul és vicces is. A barátommal még régebben jöttünk össze, de vele csak megszokásból vagyok, ez a fiú más.. És sokat is vagyunk együtt és arra vágyom hogy azt mondja ő is szeret, de mindig mondja hogy jó barátok vagyunk.. de annyira helyes és kb csak az tart vissza, hogy más mit szólna mert biztos sok bántást kapnánk mindketten és ezt nem akarom, külföldön is ezt érezném? Szerintetek gáz hogy beleszerettem? Nem tudom mihez kezdjek..
2015. dec. 6. 14:25
 1/9 Amy987 ***** válasza:
53%
Ne viccelj. Roma? Nem adhatod ennyire alacsonyra a szintet. Nem szeretem az előítéleteket, de tapasztalatból mondom, azok teljesen mások, mint mi vagyunk.
2015. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi azzal a baj h roma ,amikor egyetemre jar es kb semmibel sem kevesebb ,mint te?
2015. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Tudom nem válasz a kérdező kérdésére, De miért olyan baj a roma, Kedves 1-es válaszó. (Tapasztalatból mondod), nem veszekedni akarok, de mindenki más. Attól hogy neked rossz tapasztalatod volt, az nem jelenti azt hogy másnak is az lesz. Egyébként írta a kérdező, hogy egyetemre járnak, tehát hülye se lehet. Amúgy meg miért lenne baj hogy más a bőrszíne, az csak egy szín, Hidd sok olyan romával találkoztam már aki jóval különb néhány fehérnél, és fordítva is igaz ez. NEM A BŐRSZÍN SZÁMÍT, bármilyen hihetetlen is.


Ui:Bocsánat ha durván írtam valamit, de utálom a rasszista megjegyzéseket. :)

2015. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Feltétlenül tudatnod kellett, hogy roma, igaz? -.- kis rasszista disznó..


Szerintem egyébként mondd el a jelenlegi barátodnak, hogy elhűlt a kapcsolatotok. Ha nem tesz semmit annak érdekében, hogy ez változzon és visszaszerettessen magába, akkor lelkiismeret furdalás nélkül felfüggesztheted a kapcsolatotok egy meghatározott vagy nem meghatározott ideig.

Aztán ne szégyelld magad, ha te találsz mást, ez egyáltalán nem ciki..



De mindenekelőtt, olvasd el ezt a cikket és láthatod, hogy Magyarországon jó ötletnek számít e, hogy a szíved után mész ebben az ügyben:


[link]


Kicsit féltelek is, kedves idegen!

2015. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
vigyazz mert a vorosrezre megy
2015. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

#3


"NEM A BŐRSZÍN SZÁMÍT, bármilyen hihetetlen is."


És ki beszél bőrszínről? Viselkedés formáról van szó, ami a cigányok 90%-ánál megtalálható. Hupilila is lehet a bőre, nem számít, ahogy írtad is.

2015. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Eleg fura izlesed van... Becsuld magad tobbre!
2015. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
78%
Hű, nagyon eltért ez a beszélgetés a témáról
2015. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fanta 39 ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.Gáz az aki elítéli a roma-magyar kapcsolatokat.Biztos lennének emberek akiktől mindig,helytől és időtől függetlenül,elleneznék.Na de melyik párkapcsolat az amelyikbe nincsenek nehézségek?

Ha már csak megszokásból vagytok együtt a mostani pároddal akkor elkell neki mondanod az igazat.

2016. márc. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!