Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A roma lányok miben mások?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma lányok miben mások?

Figyelt kérdés

A történet azzal kezdődött, hogy megismerkedtem egy kissebségi lánnyal (segítséget kért egy osztálykiránduláson). És igazából nem is a külseje fogott meg, hanem a kisugárzása, természete. Már egyébként 6 hónapja együtt vagyunk, és be szeretne mutatni a családjának. Mit vigyek esetleg ajándékba? Miben mások a köszönési, tegeződési szokások, mint itt a magyaroknál? Esetleg mit csináljak, ha ferde szemmel néznek majd rám, mert magyar vagyok?

Egyébként a lány 16, én 15 vagyok.


2015. okt. 18. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ő is magyar, mert magyar állampolgár. Helyesen ő cigány, te pedig fehér vagy.

Miben másak? Barnábbak

2015. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Ha értelmiségi cigány családról van szó (ismerek ilyet, többet) akkor semmi gond nincs! Ugyanúgy kell viselkedned, mint bármikor. Viszont ha, (bár ezt nem feltételezem) a "rosszabbik" fajtából valóak, akkor ne gondold, hogy túl nagy szerepet fognak neked adni! :) De gondolom mivel hat hónapot várt a leányzó, így az előbbi családja van. :) Ha csókos szeretnél lennél, akkor az anyukának virágot vihetsz, de szerintem ezek még ilyen korban nem fontosak. :) Az utolsú kérdésedre válaszolsz: Ha a lánynak így is tetszettél, akkor nyilván ő ilyen neveltetést kapott, hogy nem nézünk ki senkit. Volt ilyen barátnőm, náluk fordítva volt, a lány volt fehér, a fiú cigány, és semmi gond nem volt a fiú családjánál. (Többek közt a fiú édesapja utálja a naplopó cigányokat)

Sok sikert! :)

2015. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
miert lettek kitorolve meg szerkesztve a valaszok??? faj az igazsag????
2015. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!