Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megtetszthettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtetszthettem neki vagy csak szimplán havrként tekint rám?

Figyelt kérdés

Pàr hònapja beköltöztem egy kollègiumba mert nem tudtam volna bejàrni a sulimba. Ugye ott fiùk-lànyok vagyunk vegyesen persze nem egy szinten ès szobàba hanem külön de egy èpületben ès ott ugye kialakulnak különfèle kapcsolatok. Nos, van 2fiù akik màr azòta szerelmesek belèm miòta bementem ès összebaràtkoztunk. Őket a baràti tàrsasàgbòl ismertem meg. Aztàn nem sokra rà miutàn èn beköltöztem jött be egy ùj fiù miòta először megláttam azòta bejön nekem. Előszöra nevèt sem tudtam nem is nagyon láttam de mèg kint jò idők voltak ès ki szoktunk ülni a teraszra beszèlgetni stb. ès pont abba a bandàba csapòdott be akikkel èn jòba voltam. Először èn akkor beszèltem vele mikor a vàrosban valami ünnepsèg volt ès velünk jött vissza. Akkor bemutatkozott ès csak hallgatott minket mivel èn elèg szòszàtyàr vagyok. Utàna meg jött minden magàtol egy bandàba verődtünk a legjobb haverjàt alapbòl ismertem egyre többet beszèlt kijàrt velünk hülyültünk stb...aztàn mostanàban furcsàbban kezdett el viselkedni. Jött egy szobatàrsam akivel nagyon jòba lettûnk ő is velünk lòg ès èszrevette ő is. Pl. elmentem dolgozni ès kèrdezte h mikor vègzek menjek el vele vmit venni ès mikor nem voltam bent 3x megkèrdezte szobatàrsam hogy mikor jövök eddig nem mentünk együtt suliba ma meg meglàtott és visszafordult ès megvàrt. Jàrunk focizni is ès folyamatosan kèrdezi hogy megyek e furcsa beszòlàsai vannak egyre többet van ott ahol èn. Tegnap is kèrdezte hànykor megyek haza menjünk együtt,buszon èn ültem ő is leülhetett volna de megàllt melletem ès szokatlan volt hogy folyton beszèlt mert nyugodtabb tìpus...ràgta a körmèt láttam rajta hogy feszült. Meg a màsik hogy szinte mindig mosolyog ès lopva nèzeget keresi a szemkontaktust. De van egy bibi...az egyik sràc pont aki szerelmes belèm ő is a mi baràti körünkben van ès mikor ő is ott van valahogy màs mint amikor nincs nem mosolyog nem olyan felszabadult nem kèrdez...talàn miatta lenne ez? Nem èrtem komolyan..furcsàn viselkedik mindig kèrdez ròlam mindig ott van ahol èn pedig nem ilyen volt.

Szerintetek? Mit tegyek? Nekem nagyon bejön de ott van aki szerelmes belèm ès nem akarom megbàntani.

Elnèzèst a kisregènyèrt de nem tudok cìmszavakban fogalmazni.


2015. dec. 4. 17:36
 1/1 eznemlényeges ***** válasza:
Valószínűleg szerelmes belé, eléggé egyértelmű, de minimum tetszel neki. És ne már azért ne jöjj össze vele, mert mást megbántanál. De ha nagyon lelkiismeretes vagy, akkor mondd el neki először, hogy egy másik fiú tetszik neked, és te vele szeretnél lenni. Ezt vagy megérti, vagy nem.
2015. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!