Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok. Ti mert nm jottok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Ti mert nm jottok ossze 1 max 2 evvel fiatalabbal? Tobb lent

Figyelt kérdés
Mert vannak akik pl erettebbek gondolkodasba stb a korosztalyuknal es csak azert nincs baratnojuk mert a kortarsuk meg nekik gyerekesek az idosebbek meg nm adnak eselyt... 1-2 ev +- az mit szamit... A kor csak egy szam nem?
2015. dec. 2. 13:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ellentmondasz magadnak.


Nem randiznál egy "boszorkány kinézetű", de kedves lánnyal. Nem randiznál egy 200 kilós lánnyal sem, mert NEKED az nem tetszik, hiába nagyon kedves.


Pedig képzeld, van, aki kifejezetten a 200 kilós lányokra bukik! Szóval megint ott tartunk, hogy a külső igenis számít, de az teljesen relatív, hogy kinek mi jön be.


Majd lesz valaki, akinek te jössz be, pont olyan érettséggel, ami neked van. De nem lehet hibáztatni valakit, ha az érettebb pasik társaságát keresik - legyen szó belső vagy külső érettségről.

2015. dec. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#1-es válaszoló!


Egyet értek veled, de csak félig-meddig. Én 17 éves srác vagyok és az iskolámba az összes fiú elég érett... Sőt... Érettebbek, mint lány osztálytársaim. Az egy hülyeség, hogy lányok hamarabb érnek. Mind a 2 nem között vannak éretlenek és érettebbek. Én sem tudnám magam elképzelni egy 14 éves lánnyal, nekem ők még többségben túl guerekesek. (Volt már rá példa nem is egyszer). Ez a ,,lányok hamarabb érnek" csak egy kifogás, hogy miért az idősebb pasikkal vannak együtt, az igazi válasz az erre a kérdésre, hogy menőségből nem jönnek össze fiatalabb sráccal, mert szerintük a cink. (Tisztelet a kivételnek!!!)

2015. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

*gyerekesek

*az

2015. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En nem jonnek ossze fiatalabbal, a velem egykoru is nagyon hatareset. En fiatalabbakkal jarok egy osztalyba es nap mint nap tapasztalom, hogy nagyon eretlenek, gyerekesek...stb. pedig mi meg egesz valogatott bagazs vagyunk.
2015. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem az érett gondolkodás számít és nem a kor. Bár nem valószínű hogy találnék olyan fiút kinek valóban olyan vagy hasonló a gondolkodása mint az enyém. Viszont tényleg, ha csak korban lenne külömbség az nem érdekelne, ha jól érzem magam vele és szeretem, akkor miért ne? Egyet értek veled kérdező, én is utálom az általánosítások,de a legtöbben folyamatosan ezt teszik.
2015. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Vegre valaki mas is igy gondolja... Koszi a valaszod es remelem minel elobb talalsz valakit...
2015. dec. 2. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!