Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok. Ti mert nm jottok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok. Ti mert nm jottok ossze 1 max 2 evvel fiatalabbal? Tobb lent

Figyelt kérdés
Mert vannak akik pl erettebbek gondolkodasba stb a korosztalyuknal es csak azert nincs baratnojuk mert a kortarsuk meg nekik gyerekesek az idosebbek meg nm adnak eselyt... 1-2 ev +- az mit szamit... A kor csak egy szam nem?
2015. dec. 2. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Felnőtteknél már lehet csak egy szám, de fiatalabb korban nem.


A fiúk köztudottan később érnek, mint a lányok, emlékszem gimis koromra, egyik osztálytársammal sem tudtam volna elképzelni magamat, annyira gyerekek voltak még. A lányok az osztályban szinte kivétel nélkül pár évvel idősebb fiúkkal jártak.

2015. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De birom ezt az altalanositast... Es kulsore lehet h kesobb de vannak olyanok akik sokkal erettebbek a korukhoz kepest... Gondolkodasilag stb nem ertem mit kell altalanositgatni...
2015. dec. 2. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert ez az ÁTLAG. Nem jelenti azt, hogy mindenki, de ugye kivétel erősíti a szabályt. És az is pont elég lehet egy lánynak, ha külsőre nem tűnsz érettnek.
2015. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Atlagositas az azt jelenti h 1-2 olyan volt es te rogton mindre azt hiszed hogy olyan... Am meg a kulso igazabol nm is kene h szamitson mert azon nem lwhet valtoztatni... :3
2015. dec. 2. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Na például ez az utolsó kommented nem vall valami érett gondolkodásra.


Van az a mondás, hogy "a külső ami megfog, a belső ami megtart", tehát igenis elég fontos a vonzó külső. Vagy te járnál olyan lánnyal, aki külsőre cseppet sem tetszik? Na ugye.


Ha pedig utánaolvasol, akkor láthatod, hogy nem én találtam ki, hogy a fiúk később érnek, hanem ez egy olyan tény, amit a tudományokban is tényként kezelnek. Statisztika.

2015. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jol van ha kezdjuk... Nem arra gondoltam h egyaltalan nem szamit... De te inkabb osszejonnel egy bunko kihasznalos modellel vagy aki kicsit rondabb es kedves joszivu stb? Nalatod :D es attol meg h 90%nal ugy van attol meg ott van az a 10% kivetel mert semmi se 100% os ezek a koran ero tipusu fiuk...
2015. dec. 2. 13:46
 7/16 anonim ***** válasza:

De te megint szélsőségekben beszélsz. A "bunkó, kihasználós modell" és a "kicsit rondább és kedves, jószívű" között rengeteg átmenet van. Az én párom például nem modell, de nekem nagyon tetszik, és nem bunkó, ha az lenne, nem jöttem volna vele össze.


Nem csak a modellek jönnek be a lányoknak, mint ahogy gondolom, te sem csak modellekkel randiznál. De randiznál-e számodra ronda, de kedves lánnyal? Őszintén? Szerintem nem.


A külső is relatív, lehet, hogy akit te vonzónak találsz, az a haverod szemében bűnronda.

2015. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De... En ha nm egy boszorkany kinezetu vagy 200kg es kedces cuki en osszejonnek vele... De nm a szepseg volt a kerdesem...
2015. dec. 2. 13:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Én összejönnék 1-2 évvel fiatalabbal is, amúgysem a kor határozza meg az érettséget. :)
2015. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Nem értem mi a felháborodásod oka, ezek tények.
2015. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!