Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
Nem a legdurvábban hanem előfordul 10-15 darab?
2015. dec. 1. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem zavar minden tini lány az
2015. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelemről van szó, akkor nem kizáró ok, ennyitől nem tudnék kiábrándulni belőle.


Ha tanács kell, igyál sok vizet, legyél sokat természetes fényen és el fognak múlni.;) (víz hidratálja a bőrt, ez köztudott, nyáron pedig aki le van barnulva sehol nincs rajta 1 pötty sem, ezért is olyan szép a lebarnult női test:D)

2015. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

1 valaszolo, nem mindenki az:D en se vagyok. En mondjuk lany vagyok,de engem zavarna,ha egy fiu pattanasos(nyilvan az nem,ha par van neki,de ha tiszta ragya, attol hanyni tudnek.

15/L

2015. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
ha még kisgyerek nem, de ha már elmúlt 20-21 éves akkor gáz.
2015. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és fiu nekem is patanásos de márt nem csak 4-5 db van az én szerintem nem sok és engem nem zavar de ha nem tesz elene semmit hogy el tünyön neki az zavar én teszek elene és sikerel jártam
2015. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pattanástól aggódóknak üzenném hogy az én arcom, hátam, mellkasom telivan óriás cisztákkal amik gennyedzenek, a fejem felfújt egy gyógyszertöl és egy gyönyörü barátnőt szereztem magamnak társkeresőről, aki rendes, értelmes, ha valaki meglátna szerintem okádna tőlem és 2 hónapig nem tudtam járni az egyik lábamon, és mindezek mellett szereztem lányt...
2015. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogyan? Ezek a mai lányok az ijen páva gyerekekre buknak csak nem tudom mi jo a páva hajba
2015. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem
2015. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noncsicat válasza:
Szerintem nincs joga a fiúknak ahhoz, hogy ez zavarja őket. Ez furán hangzik, de így van. 15 éves vagyok, lány és egy a sok közül, aki nagyon próbája "tisztán" tartani a bőrét. Figyelek milyen krémeket használok, naponta alaposan lemosok az arcomról mindent, és radírozom, de még így is vannak pattanásaim. Nem sok, de egy pár. Sok "menő" fiú, meg elég pattanásos, és a lányokat ez egyáltalán nem zavarja. Ezek a fiúk, nem is kezelik az arcukat, konkrétan heges az arcuk, de nem izgatja őket. Szóval, ha a lányokat nem zavarja a fiúkat sem szabad, hogy zavarja. Ez múló állapot. Ja, és egyébként még 20 éves korban is van, akinek van 1-2 darab. Mivel ez nem feltétlen csak a tinikorra szól.
2015. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs jogunk hozzá xd hát ez vicces:D Ne érts félre, egyetértek veled valamilyen szinten, de ez személyiség kérdése, nem társadalom által szült "jogoké":D


Ez nem ilyen adok-kapok dolog.:D Ez már úgymond vélemény ráerőszakolás.. Megmondod hogy ki mit gondolhat kb.:D


Mert ha most végignézzük a te logikádat, akkor arra jutunk, hogy pl ha engem illetve az osztályomat nem zavarja az, ha valaki a terem közepére szarik(jobb nem jutott az eszembe xd), akkor a tanároknak sincs joguk ahhoz, hogy zavarja őket, ha a tanári közepére szarunk.:D Ilyen szélsőséges példákkal lehet ezt a legjobban szemléltetni na..:D

2015. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!