Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány inkább barátságosabb és csendesebb veletek?

Figyelt kérdés
Amikor a barátnőimmel vagyok, mindig elengedem magam viccelődünk, de ha a barátommal akkor inkább az a csendesebb barátságosabb típus vagyok. Facebookon nem szoktunk annyira beszélgetni, de mikor találkozunk akkor igen de akkor sincs az hogy viccelődünk egymással, inkább ismerkedünk, megtudunk egymásról új dolgokat, de a haverjaival mindig tök sokat röhögnek. Szerintem azért is vagyok vele olyan mert eddig a kapcsolataim nem voltak valami hosszúak és ezt most nem szeretném elrontani. Lehet hogy túl rágörcsölök. Titeket idegesít ha egy lány kicsit visszafogottabb? Vagy mit csináljak hogy eltudjam magam engedni?

2015. aug. 11. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem de azért ne olyan legyél aki meg sem szólal. Csak gondolj rá ugy mint egy barátnődre és akkor jobb lesz.
2015. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2015. aug. 11. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj csak légy önmagad :) Azt kell látnia aki valójában vagy :)
2015. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add önmagad. Mintha csak a barátnőiddel lennél.

Nyilván teljesen más minden, ha a barátoddal vagy, de azért nehogy már két különböző ember legyél..

2015. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátságos része stimmel, de én mondjuk jobban szeretem ha nem csendes a lány :D
2015. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!