Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar az, ha egy lány pattanásos?

Figyelt kérdés
Például, ha a barátnőtök az. Ugye, van olyan, hogy egy hónapban durvábban előjönnek... :D
2015. júl. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nein.

Lyuk-lyuk.

De kajak

2015. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2015. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mellette azért szép arca van akkor nem.
2015. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HorusS ***** válasza:
Nekem volt úgy hogy lányokon még a patanást is cukinak éreztem rajta mert anyira aranyos volt :)
2015. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi nem hiszem, hogy bárkit kellne zavarjon, mert erre vannak nagyon hatásos krémek, pontosabban csak egyet ismerek én is ami tényleg hatott.


Sokáig pattanásos voltam de aztán megoldotta a problémát néhány nap alatt a Retin-A nevű gyógyszer tartalmú kenőcs, krém vagy hogy nevezzem. Tubusban van és csak nagyon keveset kellett felkenni a kritikus részekre ahol a pattanások voltak és szinte azonnal lehetett érezni, hogy szárad, múlik és csökken a feszülése. Durván pattanásos volt az arcbőröm, de nagyon. Utána nyom nélkül elmúlt és nem is jött elő, mert ha egyáltalán meg akart volna jelenni, valami már látszott belőle, akkor vékonyan bekentem és ki sem jött már. A nagyon mély kezdődő bőr feszülésekre is azonnal hatott, csak napi egyszer kellet bekenni, lehetőleg este, amikor már nem érte napfény, mert akkor irritálhatja kicsit a bőrt.


Igaz, ezt itthon nem lehet kapni de már írtam róla itt a neten és valaki vissza írt, hogy rendelt belőle a neten elérhető forrásból és kiválóan működik nála is.

Itthon a bőrgyógyászok nem nagyon ismerik, de nagyon hatékony. Amikor itthon akartam iratni, akkor nem is tudták miről beszélek, miféle sarlatán dolog lehet ez.. Végül Olaszországból küldött az az ottani körzeti orvos ismerős, akitől korábban is kaptam és hihetetlenül bevált.


[link]

2015. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!