Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Titeket zavar egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar egy lány külseje?

Figyelt kérdés
Naszóval titeket zavar ha egy lány túl alacsony és esetleg nem nagyon szép a fogsora? Viszont alakatilag jó csak ez a 2bajom van:/
2015. nov. 28. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga nem feltűnő, a magassággal meg nálam nincs baj, szeretem az alacsony lányokat :) de amúgy mit is értesz alacsony alatt? :)
2015. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit értessz nem szép fogsor alatt. Mert ez is egy nem szép fogsor:

[link]

2015. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, beindítanak az ilyen csajok :P
2015. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kajálsz akkor ne nézd meg azt a képet

140 cm felett nem zavar annyira meg azért a nagy többség megnő

Mondjuk én csak 170cm vagyok

2015. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fogsorra egyébként fehérek egyenesek csak kicsit szétállnak de mások szerint szép bár én nem hiszem..155cm vagyok:) és egy átlag emberhez viszonyítottam magam pl185cm fiúhoz:)) csak azért írtam hogy például hány fiút zavar az ilyen.
2015. nov. 28. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A magasság nem zavar, a fogsor meg ha nem sárga, vagy rohad, akkor nem para.
2015. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem fogok álszenteskedni, igenis fontos a megjelenés és igenis zavar ha egy nő nem néz ki jól, legalábbis hogy nem lenne nálam esélye az biztos, a fogsor az egyik legfontosabb, ha az csúnya akkor akárhogy nézel ki az lehúz, ha csak szétálnnak arra ott a fogszabályzó. Nem sértőnek szánom, de ez a véleményem, most jobb az ha hazudok?
2015. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!