Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent vagy most hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent vagy most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nos,van egy lány akit szeretek de neki viszont van barátja akibe ''örülten szerelmes''...de tudom hogy én is tetszem neki és volt is köztünk korábban 1-2 dolog.Tegnap kicsit kettesben voltam vele és elkaptam és elkezdtem úgymond fogdosni elkezdtem vele beszélgetni direkt a szájától kb 1mm-re megakartam volna csókolni. Erre ő azt mondta: nem kéne ezt csinálni mert úgyse lesz közöttünk semmi meg nem akar hülyiteni, de közben nem ellenkezett sőt elkezdett meg csókolni csak abbamaradt mert aztmonta: ''nem szabad ezt csinálnunk''utána én probálkoztam de már nem akarta.

2015. nov. 27. 01:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Az 1mm-re után kimaradt a MINTHA
2015. nov. 27. 01:55
 2/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy szar alakok vagytok mindketten
2015. nov. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
..főleg te kérdező
2015. nov. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legyél korrekt... Hagyj neki időt. Lehet, hogy tényleg tetszel neki, ez esetben szakítania kéne a barátjával...

Szóval szerintem hagyd békén, legyetek csak barátok, ha úgy adódik, és majd idővel alakul, hogy akar tőled valamit, és a barátjától már nem, vagy csak pillanatnyi szeszély volt az egész.

2015. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kémia működik köztetek. De ez még kevés. Lehet vonzodik hozzad de baratja van.
2015. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit csináljak?
2015. nov. 29. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
kösd fel magad
2015. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!