Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk szerintetek Mabel (Gravity falls) aranyos? Járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon bejön, hogy ilyen kedves és aranyos. Ha van egy szép lány aki okos és mellé ilyen aranyos is, szerintem az jó:) Ti mit gondoltok?

2015. nov. 26. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En lany vagyos es hasonlo mint Mabel

De hogy alakitsam egy kicsit a kerdest lanyosra en Dippert szivesen megismernem:):)

2016. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 koala17 válasza:
Szerintem aranyos de volt a notice me senpai korszaka az fergeteges volt egx kicsit ezért is tetszett meg.
2016. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos, jól kitalált szereplő... :) De nem biztos, hogy ezt a kérdést ebben a kategóriában kellett volna feltenned... :D
2016. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!