Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vigyek neki? (Bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek neki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megismertem itt egy lányt. Ő 16 én 20. Már 4 hete beszélgetünk facen.Szerdán fogunk találkozni. Ha kérdeztem hogy mit gondol rólam csak annyit ír "kitudja" és mosolygó smiley. Azt mondta ne vigyek neki semmit. Miért mondhatta ezt? Milyen apróságot vigyek mégis?

Ha kérhetem bunkó válaszadók kíméljenek. Ja pasi vagyok és én vagyok az idősebb



2015. nov. 2. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

gondoltuk hisz lányt ismertél meg és ő 16 te 20 :)

Bocsi de ezt nem hagyhattam ki poénból

Am nem tudom milyen stílusú csaj de csoki az nyerő lesz meg még valami apróságot amit úgy gondolsz hogy tetszene neki úgy a stílusánál fogva te tudod hogy lazább csaj vagy komolyabb kategória..

de lehet kapni a boltokba max 500ftos kisebb ,,ékszereket'' ha olyan a stílusa hogy ,,ékszermániás''

de a csoki nyerő dolog

2015. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elsö randira nem vinnék semmit

A italt jegyet persze fizesd ki de ajándék nem kell

2015. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1-es igazad van a végére már nem figyeltem :D Javítani sajnos már nem tudom. Köszi a válaszokat mindkettőtöknek ment a zöld kezecske
2015. nov. 2. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy szál rózsa vagy valamilyen szép virág? (Lány vagyok és nem vagyok oda a virágokért, de nagyon tudok örülni, ha kapok valakitől^^)
2015. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!