Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy attól a lánytól akit imádok esténként elköszönök . Nagyon zaklató vagy aranyos gesztus?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 21:51
 1/8 kérdezővválaszolló válasza:
Az attól fugg,hogy mit írsz neki
2015. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jóéjt kívánok neki meg kitartást a suliba.
2015. nov. 1. 22:03
 3/8 anonim válasza:

Ez miért lenne zaklató?

Én aranyosnak és talán egy kicsit figyelmesnek gondolnám,de zaklatónak semmiképp :)

2015. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdezővválaszolló válasza:
Egyet értek a 3. válaszolóval :)
2015. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2015. nov. 2. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Kitartás kell a sulihoz?

Vagy a katonai akadémiára jártok, desszant kiképzésre? Esetleg az idegen légióban vagytok? Mert akkor értem.

Ha csak nyelvtan és kémia órára gondolsz, akkor hadd kacagjak fel!


Egyébként ha logikusan végiggondolod... az, hogy figyelmes vagy valaki felé, ez már eleve pozitív dolog. Ha értékel a csaj, akkor ezt semmiféleképpen nem fogja zaklatásnak venni. Ha meg igen, akkor nem ugyanaz az értékrendetek, így nincs is értelme foglalkozni vele.

Tehát jó szűrő a dolog... ha nincs pozitív visszacsatolás, akkor hagyd a csudába, csak fel fog emészteni.

2015. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Annak idején a férjem is így hódított meg.
2015. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemes Zoltán ***** válasza:
Szerintem , majd kiderül.
2015. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!