Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliban és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban és annyira aranyos. Hogyan érhetném el, hogy beszélgessük vagy valami?

Figyelt kérdés
Ő most végzős 18 éves én meg 10. osztályos 16 éves. Általában a suliban lent szoktunk összefutni ahová cigizni járnak a diákok. Én is leszoktam menni, és kb 1 hónapja vettem észre, hogy hű te ezt a srác nagyon aranyos.És hát nagyon szeretném ha legalább beszélgetnénk egyszer. Csak ő mindg az osztálytársaival járkál, ahol vannak ilyen plázacicák, akik egyáltalán nem szimpatikusak. Sokszor volt hogy mikor lent voltunk hosszabban is egymásra néztünk, vagy mikor megfordultam utánam nézett. Meg kért már gyűjtót is. De csak ennyi, utána el is ment. :) Nagyon szégyelném megszólítani, mivel hát ő román. És nem az hogy nem tudok románul , mert tudok csak nem annyira jól. És kicsit szégyenlem hogy megszólítsam. És azon gondolkodom mit csináljak hogy észre vegyen :) Kérlek segítésetek. Ez az utolsó éve, és többet nem látom, ha nem történik valami.:)
2015. nov. 25. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tud magyarul?
2015. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszeruen zuzzal oda hozza es beszelgess vele.
2015. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tudna, de azzal nincs gond. Mert azért az alapok mennek olyan "konyhanyelven" még el is tudok beszélgetni akárkivel. Vannak román barátnőim is, szóval az nem probléma. Csak vele félék beszélni, meg román órán is félek, nem tudom miért van ez .. Odazuzni meg nem fogok, o kellene csak nem udom milyen jeleket kellene adnom vagy valami :))
2015. nov. 25. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!