Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy most mi van?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 16 éves fiú osztálytársam aki az utóbbi 1hónapban eléggé fura lett velem szemben persze jó értelemben. Azóta sokkal többet keresi a társaságom, folyton néz vagy szemezünk egymással, leül direkt mellém a padon, sokkal többször mondja ki a nevem ès szól hozzám, mosolygunk egymásra. Mindig oda jön ahol én vagyok. Viszont ha egyaltalán tetszem neki, miért nem lép? Azt tudom, hogy bizonytalan a lányoknál.
2015. nov. 26. 17:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Elég dilis srác úgymond az osztály bohóca, és nagyon sokszor megnevettet :)
2015. nov. 26. 17:07
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Odamész és MEGKÉRDEZED!!! A naponta 20.000.000 ugyan ilyen kérdésre jött válaszok nem jók neked?!!? Jhaaaaaahj! Nem bírom idegileg egyszerűen. Én is ilyen kedves vagyok lány barátaimmal, tehát nem lehet biztosat mondani. Odamész és MEGKÉRDED!! Sok sikert!
2015. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Figyelj amíg itt idegbetegeskedsz addig írhatnál ép értelmes válaszokat máshova. Sok sikert!
2015. nov. 26. 17:12
 4/6 anonim válasza:
Szerintem siman bejossz neki! ;) Ne kerdezd meg, varj meg egy kicsit amig teljesen egyertelmu jeleket nem ad. Es tajparasztokkal ne foglalkozz!!😄
2015. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek. egyértelmű. jelek.


Tetszel neki!


A fiúk nagyon félnek a visszautasítástól, szó szerint annyira fáj nekik mintha gyomronvágnád.

Lépj te. Nem kell tigrisbukfencezni, elég egy egyszerű "suli után elkísérsz [random hely]-re?"

2015. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem mer kezdeményezni, vagy még nem kezdeményezett lánynál és egész egyszerűen csak "nem tudja hogy kell":)
2015. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!