Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban, aki tetszik és többször mondott már kedveset pl. Cuki vagyok, megy minden megy amit kipróbálok, és ép a hajam.. És a múltkor beszégettem az egyik barátnőmmel a táblánál (amőbáztunk) mire odajött és rátette a vállamra a kezét (már nem tudom mit mondott)

Viszont vannak teljesen ellentétes mozdulatai is, pl. Tqvaly karácsonykor visszadobott mikor kiválasztottuk kinek kit kelljen megajándékoznia. És technikaórán ilyen kis falut kellett készíteni, vagyis mi csináltuk a házakat és amikor kiderült hogy az én szomszédom lenne, akkor új házszámot kért.

Ez most mit jelent?



2015. nov. 21. 14:53
 1/2 Kkicsii ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félek:S
2015. nov. 22. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!