Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az van, hogy az egyik osztálytársam szerelmes (volt?) belém. Azt hozzá teszem, hogy nagyon nyomult. Én lekoppintottam, mert ezt bunkónak és tiszteletlennek tartom. A lényeg az, hogy most már normálisan viselkedik és így megtetszett. De szerintem már elfelejtett :/ Ezt hogy tudhatom meg? Lehet hogy csak titkolja? Hogy érhetem el azt, hogy megtudja hogy tetszik nekem, de a többiek ne vegyék észre? L/15

2015. nov. 17. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyerekek!!!

Mi lenne ha nyiltan beszélgetnétek ?????

Nem kénne időt huzzni

Mondmeg neki hogy megváltozot és tetszik neked azt kész...

Ne legyünk gyerekesek

2015. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tett rá utaló jeleket azóta?

Mit mondtál neki amikor lekoppintottad?

Foglalkozott veled utána?

Beszélgettetek az elutasítás után?

Pl ajándékot adott neked valamikor?

2015. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az embernek változik az ízlése, lehet, hogy már valóban nem tetszel neki. Kár ezen gondolkodni, ha tetszenél biztosan kinyilvánítaná. Egyébként ne gondold, hogy várni fognak rád, a fiatalság hamar elillan és pár ilyen eljátszott lehetőséged van még aztán maradsz egyedül vénnek. A mai fiatalok egyáltalán nem becsülik meg ha valaki szerelmes lesz beléjük, hiszik, hogy a herceg fehér lovon Justin Biberként érkezik majd. Hát nem.... Az évek meg múlnak és egyre több facebookon ismerkedő való életben soha kapcsolatot teremteni nem tudó ember lesz a világban. Legközelebb ne baltázd el azt a valakit aki szerelmes beléd, adj egy esélyt neki hogy bebizonyíthassa milyen ember. Én is lesz@RRnám ha valaki tetszene de tudomást se venne rólam. És mielőtt azt gondolod kegyetlen ez a válasz: Nagyon régi mondás, de nyilván azért régi mert már régen is tudták az értelmesebb emberek: Az a szekér után nem szabad futni amelyik nem vesz fel. Ha te nem vetted fel annak idején mit csodálkozol, hogy nem kell neki a szekered?
2015. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!