Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak egy vagyok a sok közül?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel igazából már évek óta 'szemezgetünk' egymással, ezalatt azt értem, hogy nekem is tetszik és van egy olyan érzésem, hogy én is neki. Nagyon sokszor észreveszem, hogy vágyakozó tekintettel néz rám, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Az ilyet azért észreveszi az ember szerintem. Többször megsimogat, megérint. Meg mintha velem máshogy viselkedne, mint a többi lánnyal, visszafogottabb, meg ideges a közelemben, pedig általában nagyon magabiztos. Ami még érdekes, hogy a legjobb haverja egyszer mondta nekünk, hogy van egy titka (mármint a srácnak) így az osztályon belül, amit senki nem tud. Elég valószínű, hogy egy lánnyal kapcsolatos az osztályból. Viszont nem egyértelmű a viselkedése, mert ha például ebédelünk a suliban, hangosan meséli, hogyan csajozott a legutóbb, meg milyen lányokkal beszélget. Ma is nagyon feltűnően tartotta a telefonját és tisztán láthattam, hogy egy lánnyal beszélget lázasan. Szóval nem értem. Szerintetek ez mi lehet? Mert már évek óta tart ez az állapot. Ha legalább nem nézne rám ennyiszer, akkor elbizonytalanodnék, de túl sokszor kaptam már rajta. Bocsánat, hogy hosszú lett, csak ez már nagyon kikívánkozott.

17/L



2015. nov. 13. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csakis téged akar.. észre akarja vetetni veled hogy tetszel neki... Nemhiszem el hogy ennyire nem jöttél rá. Arra akar ösztönözni hogy lépj!!
2015. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, csak amikor látom őt az aktuális barátnőjével, azért elbizonytalanodom. :D De lehet, hogy igazad van.
2015. nov. 13. 22:13
 3/11 anonim válasza:
66%
mi egészséges emberek megbeszéljük egymással. gondolom autistáéknál trendi a szemezgetés, meg a bamba vágyakozó bámulás :D
2015. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem is ezért mondja fennhangon hogy kivel beszél vagy épp mit csinált.

Hogy észre vedd :) Irj neki, nem ciki kezdeményezni szerintem egy beszélgetést.. és még akármi jó is kisülhet belőle. :)

2015. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Irj rá facebookon!! Beszélgess vele sokat, suliban próbálj sokat vele lenni és szerezd meg.. ha pedig tévedek aminek kicsi az esélye akkor szerintem megmondja hogy nem tetszel neki.. semmiveszteni valód nincs
2015. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet normális stílusban is írni, vagy ha nem megy, inkább ne próbálkozz. Mint írtam, nem tudom mit akar, hülyét pedig nem fogok csinálni magamból, mert lehet, hogy csak félreértettem az egészet, vagy minden lánnyal ezt csinálja. Nem tudhatom, hogyan viselkedik az iskolán kívül.
2015. nov. 13. 22:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez a hármas válaszolónak szólt, a többieknek nagyon köszönöm, ment a zöld kéz.
2015. nov. 13. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
1# és 5# voltam. 14/F
2015. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elpocsékolod a fiatalkorod és a tapasztalatszerzés lehetőségeit ezzel az évek óta tartó várakozással....

Ha ekkora balhere a srác, hogy nem képes lépni, akkor találsz jobbat is.

2015. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A többiekkel ellentétben én legalább nem vagyok naiv képmutató. Attól hogy durvábban fogalmazom meg a gondolataimat, még abszolút idevág. A te sarad az inkompetencia. Beszélni száddal, és nem itt hülyeségeket kérdezni tetszene. Csak mondom. Persze nyilván én vagyok a gonosz csúnya troll, mert leírom a kénzenfekvőt :)
2015. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!