Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak egy vagyok a sok közül?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel igazából már évek óta 'szemezgetünk' egymással, ezalatt azt értem, hogy nekem is tetszik és van egy olyan érzésem, hogy én is neki. Nagyon sokszor észreveszem, hogy vágyakozó tekintettel néz rám, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Az ilyet azért észreveszi az ember szerintem. Többször megsimogat, megérint. Meg mintha velem máshogy viselkedne, mint a többi lánnyal, visszafogottabb, meg ideges a közelemben, pedig általában nagyon magabiztos. Ami még érdekes, hogy a legjobb haverja egyszer mondta nekünk, hogy van egy titka (mármint a srácnak) így az osztályon belül, amit senki nem tud. Elég valószínű, hogy egy lánnyal kapcsolatos az osztályból. Viszont nem egyértelmű a viselkedése, mert ha például ebédelünk a suliban, hangosan meséli, hogyan csajozott a legutóbb, meg milyen lányokkal beszélget. Ma is nagyon feltűnően tartotta a telefonját és tisztán láthattam, hogy egy lánnyal beszélget lázasan. Szóval nem értem. Szerintetek ez mi lehet? Mert már évek óta tart ez az állapot. Ha legalább nem nézne rám ennyiszer, akkor elbizonytalanodnék, de túl sokszor kaptam már rajta. Bocsánat, hogy hosszú lett, csak ez már nagyon kikívánkozott.

17/L



2015. nov. 13. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én se pocsékolnék rá ennyi időt.

Lehet, hogy tudja, hogy neked tetszik, és direkt csinálja a szemezést meg a telefonozást.

Hízeleg neki, hogy ő most féltékennyé tesz.

2015. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!