Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem neki vagy csak egy...

Tetszem neki vagy csak egy vagyok a sok közül?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal facebookon. Minden nap beszélünk meg minden(ő ír rám) és azt akarja, hogy aludjak nála. Én meg mondtam neki, hogy nem ilyen lány vagyok, aki két szóra odaadja magát.(mindig mondja,hogy milyen szép vagyok stb:D) azóta is írogat,hogy találkozzunk legalább, De annyi lánnyal flörtöl...és zavar!:/

17L


2014. aug. 2. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy vagy a sok közül.
2014. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek után nem veszed észre hogy csak meg akar dugni mint a többi 25 lányt akinek udvarol, akkor erre már nem tudok mit mondani.
2014. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de csak egy vagy neki a sok közül
2014. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tetszel neki ÉS csak egy vagy neki a sok közül. különben nem akarná megfogni egyből a füledet.
2014. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten biztosan tetszel neki, de egyúttal egy vagy a sok közül... ne add magad oda neki. szerintem.
2014. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De itt én is hibás vagyok! Én is ugyan úgy flörtölök sok fiúval, mint ő, és ezt tudja is. És én csak hülyíteni akartam,de olyan fontos lett:S
2014. aug. 2. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben megérdemlitek egymás. Hagyd hogy megdugjon, aztán otthagyjon.
2014. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vagy dugjál vele és te hagyd ott :)...


Esetleg ajánlj föl randit. Mondd, hogy bocs, de egyből nem alszol ott, menjetek el moziba v valami, mert te most nem kalandra vágysz.


Egyébként igen, egy vagy a sok közül. Ha nem akarsz az lenni, akkor mondom: hivd el ismerkedni, add a tudtára, hogy komolyabban érdekel téged.

2014. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom! Nagyon köszönöm a választ:))
2014. aug. 5. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!